support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autokozmetika Autokozmetika Meguiar’s –  šampóny, vosky, čistiace prípravky pre autá, motocykle, karavany, lode logo autokozmetika

Autokozmetika Meguiar’s – šampóny, vosky, čistiace prípravky pre autá, motocykle, karavany, lode

08.Feb.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Americká spoločnosť Meguiar´s patrí medzi popredných výrobcov autokozmetiky a so svojim širokým portfóliom sa zaraďuje v rámci svojho segmentu k najväčším producentom na svete. Viac než sto rokov skúseností sa odzrkadľuje na celkovej kvalite produktov, ktorá je na mimoriadne vysokej úrovni. Firma bola založená ešte v roku 1901 a odvtedy sa postarala o množstvo revolučných noviniek. Môžete mať istotu, že autokozmetika Meguiar´s uspokojí aj tých najnáročnejších majiteľov automobilov. V USA je firma Meguiar´s jednotkou na trhu a ponúka veľmi širokú paletu rôznej autokozmetiky.

Autošampóny, leštidlá, čistiace prípravky do interiéru, či prípravky pre starostlivosť o motorový priestor najvyššej kvality, vaše auto určite ocení. Ponuka firmy je však omnoho rozsiahlejšia a za pozornosť určite aj stojí profesionálna rada produktov Detailer, ktorú vám tiež predstavíme. Ešte predtým vám ale ukážeme niekoľko skvelých autodoplnkov, ktoré budú veľkým pomocníkom pri starostlivosti o vášho štvorkolesového miláčika.

Autošampóny Meguiar´s majú skvelé čistiace schopnosti


Autošampóny a čistiace prostriedky na karosériu od Meguiar´s patria k tomu najlepšiemu čo môžete svojmu autu dopriať. Ak si radi umývate auto svojpomocne a nechcete lak svojho auta vystavovať drsným kefám, určite oceníte veľmi široký výber autošampónov, čistiacich gélov a voskov pre vaše vozidlo. Vrcholom ponuky je čistiaci prípravok s kondicionérom, ktorého pena sa postará nielen o dôkladné odstránenie nečistôt, ale aj oživenie laku a jeho dokonalý lesk. K dispozícii je aj prípravok kombinujúci autošampón a vosk, ktorý sa oplatí použiť najmä pred a po zimnom období.

Ak si ale na čistotu auta veľmi potrpíte a nemáte dostatok času, Meguiar´s ponúka tiež špeciálny čistiaci sprej, vďaka ktorému odstránite špinu zo svojho auta aj bez použitia vody. Okrem prípravkov určených na umývanie produkuje táto americká firma špeciálne leštiace prípravky na rôzne povrchy. K dispozícii sú leštidlá na plasty, rôzne leštiace sady, či leštidlá na kovové časti vozidla. Ak má vaše auto napríklad zažltnuté plasty svetlometov, v ponuke autokozmetiky Meguiar´s nájdete tiež špeciálny leštiaci prípravok na predné svetlá. Pre dokonalé vyčistenie exteriéru nechýbajú ani špecializované prípravky na odstraňovanie hmyzu a asfaltu z karosérie. K dispozícii sú tiež rôzne účinné prípravky pre čistenie a leštenie diskov. Z času na čas si pozornosť zaslúži aj priestor pod kapotou, pre ktorý sú určené špeciálne spreje pre čistenie motora.

K samotným čistiacim prostriedkom ponúka Meguiar´s aj radu rôznych aplikátorov, mikrovláknových handričiek, či špongií. V ponuke Meguiar´s nájdete všetko pre šetrné a dokonalé ručné vyčistenie svojho vozidla.

Meguiar´s ponúka profesionálnu autokozmetiku a prípravky pre čistenie interiéru


Ako sme už v úvode naznačili, americká firma Meguair´s vyrába taktiež radu čistiacich prostriedkov pod názvom Detailer, ktorá je určená predovšetkým tým, ktorí sa umývaniu áut venujú profesionálne. Tomu zodpovedá aj samotná ponuka pozostávajúca z prémiových produktov vo väčšom balení. Výrobky Meguiar´s Detailer sú teda vhodné nielen pre jednotlivcov, ale aj pre autoumyvárne. Prípravky z tejto rady zabezpečujú skvelý a dlhotrvajúci lesk a vyznačujú sa zvýšenou účinnosťou.

Vývojári v spoločnosti Meguiar´s mysleli aj na starostlivosť o interiér, ktorú by žiadny správny motorista nemal zanedbávať. Práve interiér je miestom, ktoré by pre dobrý pocit z jazdy mal byť čistý a vyvoňaný. Dopomôžu vám k tomu rôzne prípravky od čističov na palubné dosky až po spreje na čistenie hrubej špiny z koberčekov. K dispozícii sú tiež čistiace prípravky na kožené čalúnenie a vďaka jednoduchosti aplikovania týchto výrobkov vám starostlivosť o kokpit zaberie menej času.

V širokom sortimente tejto firmy nájdete aj prípravky pre údržbu plátenných a kožených striech kabrioletov. Veľmi praktický bude tiež ochranný sprej na strechy kabrioletov, ktorý chráni pred UV žiarením, škvrnám z dažďa a vtáčiemu trusu, ktorý dokáže byť veľmi agresívny voči týmto povrchom. Okrem motorových vozidiel ponúka firma Meguiar´s aj radu čistiacich prostriedkov pre lode, karavany a motorky.

Hlavné VÝHODY autokozmetiky Meguiar´s :
- viac než storočné skúsenosti v oblasti čistenia
- čistiace prostriedky s vysokou účinnosťou
- postará sa o ochranu laku
- jednoduchá aplikovateľnosť
- široká ponuka rôznych výrobkov
- cenovo výhodné sady prípravkov


Autokozmetika Meguiar´s - šampóny, čistiace prípravky a spreje, vosky, gély, leštidlá, utierky, kefy, aplikátory


autokozmetika šampóny čistiace prípravky spreje gély vosky leštidlá utierky kefy handričky špongie aplikátory sada detailer meguiars

Autokozmetiku MEGUIAR´S si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)meguiars logo

MEGUIAR´S - AUTOKOZMETIKA


Autokozmetika Meguiar´s môže byť aj skvelým darčekom pre niekoho, kto sa rád stará o svoje auto. K dispozícii sú totiž viaceré praktické sety prípravkov za zvýhodnené ceny, ktoré by nemali chýbať vo výbave každého, kto to so starostlivosťou o svoje auto myslí vážne.Ako sa vám pozdávajú čistiace a ochranné prípravky - autozmetika americkej firmy Meguiar´s ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy MEGUIAR´S, tak navštívte našu podstránku:

MEGUIAR´S


Viac informácií ku autokozmetike ako takej Vám radi poskytneme. Autokozmetiku nájdete na našej podstránke:

AUTOKOZMETIKAVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12773x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt