support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autochladnicky Prenosné a vstavané autochladničky s kompresorom – novinky, zníženie cien chladničiek do auta logo chladnicky

Prenosné a vstavané autochladničky s kompresorom – novinky, zníženie cien chladničiek do auta

13.Jun.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Vybavte svoje auto profesionálnou kompresorovou chladničkou a udržte potraviny počas prepravy čerstvé a chladné! Pre cestovateľov, profesionálnych šoférov, ale aj bežných motoristov je pripravená celá rada kompresorových chladničiek do auta od spoločnosti Indel B. Investíciu do tejto výbavy nikdy neoľutujete.

Chladnička do auta predstavuje výborný doplnok výbavy pre každého, kto v aute trávi veľa času. Poskytuje taký luxus, ako keby ste boli doma. Využívať ju môžete predovšetkým na chladenie jedla a nápojov. Každý, kto za volantom trávi množstvo času vie, že dodržiavanie pitného režimu a pravidelné občerstvenie je základom pre pohodlnú jazdu. Pitný režim je pre šoféra mimoriadne dôležitý pre zachovanie koncentrácie. Udržať v aute potraviny čerstvé nie je práve jednoduché a to najmä v teplejších obdobiach roka.

Kvalitné autochladničky od Indel B - prenosné aj vstavané


Autochladničku ocenia nielen kamionisti a iní šoféri z povolania, ale napríklad aj rodiny s deťmi počas cesty na dovolenku. Jedným z popredných svetových výrobcov autochladničiek je aj firma Indel B, ktorá kladie maximálny dôraz na kvalitu a funkčnosť. Nemusíte sa však obávať privysokej ceny. Chladničky do auta od spoločnosti Indel B sú vybavené kvalitnými kompresormi Danfoss a vyznačujú sa výbornou izoláciou a energetickou úspornosťou. Chladničky do auta sú prispôsobené svojmu použitiu. V ponuke nájdete prenosné autochladničky, ale aj vstavané, ktoré sú vhodné predovšetkým do kabín ťahačov a karavanov.

Indel B uvádza novú radu chladničiek do auta TB Steel


Úplnou novinkou od spoločnosti Indel B je rada TB Steel, ktorá predstavuje ideálnu voľbu aj pre tých najnáročnejších. Chladničky TB Steel sa vyznačujú odolnou konštrukciou a uzavretým kompresorom Secop BD50F. Tieto autochladničky sa vyznačujú rôznymi režimami prevádzky (ECO, rýchle chladenie a pod.) a umožňujú nastaviť teplotu chladiaceho boxu v rozsahu 10 až -18 °C. Napájanie je možné z 12 V aj 24 V a rovnako aj z 115-240 V. Chladničky tejto rady je teda možné využívať po celom svete a prakticky v každom dopravnom prostriedku.

Veko týchto chladničiek disponuje gumovým tesnením a izolácia je rovnako ako pri ostatných autochladničkách Indel B vyriešená polyuretánovou penou. Vybrané modely TB Steel disponujú dvomi priehradkami - chladiacou a mraziacou. Nechýba osvetlenie vnútorného priestoru a ďalšie prvky, ktoré vám používanie týchto autochladničiek maximálne uľahčia

Ponuka kompresorových autochladničiek Indel B je mimoriadne pestrá a je iba na vás, pre ktorú sa rozhodnete. Pred výberom odporúčame zodpovedať si na pár jednoduchých otázok ako plánujete chladničku využívať. Určite by medzi nimi nemali chýbať otázky, či budete chcieť chladničku z auta aj vyberať a zároveň, aký objem autochladničky využijete.

Hlavné výhody kompresorových autochladničiek od Indel B:
- kvalitné kompresory Danfoss
- podpäťová ochrana a ochrana proti prepólovaniu
- široké možnosti napájania
- vstavané aj vyberateľné autochladničky
- vhodné aj do osobných áut, karavanov, ťahačov
- ECO režim pre nižší odber energie
- výborné izolačné vlastnosti (polyuretánová pena)
- certifikácia: CE, GS, SAA


chladničky do auta autochladničky kompresorové vstavané prenosné indel b

Tieto kvalitné AUTOCHLADNIČKY od výrobcu INDEL B si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako sa vám pozdávajú vstavané a prenosné kompresorové autochladničky od výrobcu Indel B ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií o produktoch značky Indel B, tak navštívte našu podstránku:

INDEL B


Viac informácií k autochladničkám Vám radi poskytneme. Zoznam článkov o chladničkách do áut nájdete tu:

AUTOCHLADNIČKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7967x    hodnotenie: 9/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt