support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autobaterie Autobatérie Banner - POWER BULL 2011 nový a ešte lepší rok logo autobaterie

Autobatérie Banner - POWER BULL 2011 nový a ešte lepší rok

10.Jan.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nový rok je „konečne“ tu a s ním prichádza pomerne veľké množstvo práce pre tuningové a stylingové firmy súvisiacej s udržaním si dobrého mena a aktualizáciou svojich portfólií o nové, krajšie a modernejšie produkty. Jednou takouto firmou je aj popredný výrobca štartovacích autobatérií z Rakúska, firma Banner, ktorá do nového roka prichádza s viacerými pozitívnymi novinkami.

Spoločnosť Banner Batterien je inovatívny, expandujúci výrobca kvalitných štartovacích batérií. Od roku 1937 vyrába tento podnik so sídlom v rakúskom Leondingu batérie pre všetky typy vozidiel. Rodinná firma má po celej Európe dohromady 710 zamestnancov, pričom spoločnosť vyrobí a predá ročne viac ako 3,8 milióna štartovacích batérií, čím sa radí medzi najtradičnejšie, najskúsenejšie a najvýznamnejšie značky v oblasti výroby akumulátorov. Batérie Banner nachádzajú uplatnenie ako originálna výbava v mnohých modeloch automobiliek BMW, Mitsubishi, Škoda, Volvo, VW, MAN, Scania, atď. Technika budúcnosti a vynikajúca kvalita podčiarkujú medzinárodné renomé ukážkových výrobkov „so silou byvola“, ktorý zdobí aj logo spoločnosti Banner.

Spoločnosť Banner vyštartovala do nového obchodného roka 2010/2011 pomerne rezko. Firma si od roka 2011 sľubuje nárast obratu o viac ako 10 percent, pričom „trik“ spočíva okrem iného v dodatočných zákazkách na originálnu výbavu pre BMW, VW a Volvo. Taktiež z dôvodu vysokého dopytu po batériových technológiách pre vozidlá so systémom štart/stop bolo do závodu v Leondingu investovaných 15 miliónov eur. Je vidieť, že vedenie firmy Banner vie, čo robí a udržať si dobré meno nebude pre firmu náročná úloha.

Cieľom rakúskeho výrobcu batérií je taktiež dosiahnuť ku koncu obchodného roka k 31. marcu 2011 hranicu štyroch miliónov kusov predaných batérií. To znamená nárast o cca päť percent alebo o 200 000 kusov v porovnaní s predchádzajúcim rokom. Obrat smeruje k dosiahnutiu 225 miliónov eur, čo predstavuje nárast o viac ako 10 percent oproti roku 2009/10. Výsledok bol dosiahnutý okrem iného vďaka dodatočným zákazkám od výrobcov automobilov, predovšetkým na batérie AGM.

Autobatérie Banner:
- popredná rakúska kvalita overená svetovými automobilkami
- inovačné technológie Štart/Stop, DRIVe
- rozmerovo menšie, kapacitne väčšie

Vozidlá so systémom štart/stop viedli k investíciám vo výrobnom závode v celkovej hodnote 15 miliónov eur. V októbri bola vďaka tomu sprevádzkovaná nová linka na montáž batérií s kapacitou okolo 2 500 zmontovaných batérií denne, ktorá priniesla ďalších 20 pracovných miest. V nadchádzajúcom roku 2011/12 bude do rozšírenia výrobných kapacít investovaných ďalších 8 miliónov kvôli vysokému dopytu po batériách AGM pre vozidlá so systémom štart/stop.

Ďalšou skvelou správou je, že v novembri 2010 bola spoločnosť Banner nominovaná firmou Volkswagen na nadchádzajúce 3 roky ako jeden z hlavných dodávateľov batérií AGM. Zároveň ďalším novým zákazníkom spoločnosti Banner je značka Volvo, ktorá je so svojím programom DRIVe ďalším priekopníkom v oblasti ekologických vozidiel so spaľovacími motormi. Navyše od roku 2010 dodáva Banner štartovacie batérie okrem iného aj britskému výrobcovi luxusných vozidiel Aston Martin pre jeho nový model Rapide.

Dobrou správou taktiež je, že v novembri uviedla spoločnosť Banner na trh Generáciu 2011 batérie Power Bull, ktorá bola vyvinutá predovšetkým pre požiadavky moderných osobných vozidiel a vyznačuje sa dlhšou životnosťou. Masívny nárast spotreby energie v automobiloch spôsobený množstvom riadiacich prístrojov, výrazne zvýšil cyklické namáhanie štartovacích batérií vo vozidle. Typy batérií s konštrukčnou výškou 190 milimetrov majú oproti obvyklej výške väčší objem elektrolytu, čo so sebou nesie väčšiu bezpečnosť, lepšiu schopnosť hlbokého vybitia a jednoduchšie nabíjanie.

Banner POWER BULL GENERATION 2011.


autobatéria banner power bull 2011
ceny autobaterií power bull banner

Autobatériu POWER BULL 2011 si môžete objednať tu:

Do poznámky prosíme uviesť značku a model vášho auta a obj.č. výrobku, ktorý si prajete objednať:

katalog
Autobatériu POWER BULL 2011Väčšia bezpečnosť – lepšia regenerácia po hĺbkovom vybití – ľahké nabíjanie.

Banner POWER BULL je vývesným štítkom kvality značky Banner. Autobatéria typu POWER BULL GENERATION 2011 je aktuálnym trendom konštrukčnej výšky 190 mm v originálnej výbave. Tým potvrdzuje spoločnosť BANNER svoj sľub, ktorý dala svojim budúcim zákazníkom:

Banner POWER BULL je VOĽBOU s veľkým „V“ pre moderné osobné automobily.

Technológia čistého vápnika pre väčšiu štartovaciu silu, dvojité veko Double Top ako ochrana pred vytečením a vylepšená bezpečnosť pred spätným zapálením sa v modeli POWER BULL osvedčujú už roky. Banner túto technológiu aktuálne dodáva aj pre originálnu výbavu, okrem iného pre značky BMW, Škoda a VW. Nová konštrukčná výška však prináša ďalšie nedosiahnuteľné výhody:

Výhody POWER BULL 2011:
• Väčšia bezpečnosť: Spojky článkov a iné kritické konštrukčné diely sú pod hladinou elektrolytu.
• Lepšia regenerácia po hĺbkovom vybití: Hustota kyseliny zostáva tendenčne vyššia; to znamená menšie hĺbkové vybitie pri cyklickej prevádzke.
• Ľahké nabíjanie: Vďaka prebytku kyseliny má vybitá batéria lepšiu schopnosť nabíjania.


Masívny nárast palubných prúdov v moderných osobných automobiloch kladie stále vyššie nároky na batérie. Nová batéria Banner POWER BULL GENERATION 2011 s konštrukčnou výškou 190 mm spĺňa aktuálne európske normy EN 50.342-1, a to za rovnakú cenu ako porovnateľné typy s výškou 175 mm. POWER BULL GENERATION 2011 sa vyrába s kapacitou 50 Ah, 62 Ah, 74 Ah, 80 Ah a 100 Ah.

BANNER BATTERIEN - THE POWER COMPANY


logo banner power company


O spoločnosti Banner
Ako jediný výrobca batérií z Rakúska je spoločnosť Banner považovaná za medzinárodne uznávaného a popredného producenta batérií, ktorý dodáva batérie pre originálnu výbavu mnohým významným automobilkám, ako je napríklad Audi, BMW, VW, Chrysler alebo MAN. Výrobky spoločnosti Banner dokazujú svoju kvalitu na najchladnejších častiach severnej Európy, či najjužnejších miestach afrického kontinentu.

Filozofia spoločnosti Banner
Technická dokonalosť a optimálne služby – to je filozofia spoločnosti Banner. K tomu patria aj spoľahlivé a včasné dodávky a vysoká miera zodpovednosti za životné prostredie. Inovatívne myslenie umožňuje vyrábať produkty najvyššej kvality, za ktoré hovorí ich prevádzková bezpečnosť a dlhá životnosť.

Certifikovaná kvalita autobatérií Banner
Spoločnosť Banner je certifikovaná podľa najaktuálnejšieho znenia noriem kvality ISO 9001:2000 a ISO/TS 16949:2002. V rámci týchto certifikačných konaní sa veľmi presne overujú všetky procesy v podniku relevantné z hľadiska kvality. Dôsledné zameranie na dosiahnutie maximálneho prínosu pre zákazníka je aj tu naším najvyšším cieľom.

Autobatérie BANNER a iné produkty od rakúskej spoločnosti:BANNER - autobatérie - bezúdržbové akumulátory do auta, promo video :Aktuálny cenník výrobkov od firmy BANNER si stiahnite tu:

preview
download
[ 0,3 MB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Viac informácií o jednotlivých druhoch batérií BANNER získate aj tu:

thumb


Uvažujete o výmene autobatérie práve za autobatériu od rakúskej spoločnosti Banner? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií ku značke BANNER, tak navštívte našu podstránku:

BANNER Autobatérie


Zoznam článkov o autobatériách nájdete tu:

AUTOBATÉRIE


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Vladimír Kobolka

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15211x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt