support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Autožiarovky Philips Extreme Power !

26.Mar.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Firma Philips vyvinula pre rok 2007 nový extrémny typ autožiaroviek s dostupnými päticami typu H4 a H7. Jedná sa o produkt, ktorý vďaka najmodernejšej technológií poskytuje pri bežných 5560 wattov až o 80% vyššiu svietivosť, než klasická žiarovka. Vďaka tejto prevratnej novinke môžu vodiči vidieť a pritom neoslňovať ako nikdy predtým.

Žiarovky Philips sú homologizované bez výhrad vo všetkých európskych zemí, ako plnohodnotná náhrada klasických žiaroviek vo všetkých konvenčných svetlometoch.

5

Hlavné výhody žiaroviek Philips Extreme Power:


- o 80% viac svetla oproti štandardnej halogénovej žiarovke
- legálne použitie vo všetkých svetlometoch
- nová technológia a chrómové temeno žiarovky poskytuje svetelnosť, ktorá sa približuje ku xenónovým výbojkám
- dodávané v päticiach H4 a H7 kvôli jednoduchej výmene za originálnu žiarovku
- bezpečné použitie u svetlometov s plastovou parabolou
- výborný dizajnový efekt v čírych tuningových svetlometoch


Tento výrobok bol testovaný v Nemecku časopisom Auto Express, tu je vyjadrenie: „Výkon tejto žiarovky bol už pri prvom testovaní ohromujúci. Dokonca pri porovnaní so žiarovkami, ktoré poskytujú o 50% väčšiu svietivosť, bol rozdiel okamžitý a dramatický. Philips udáva 80% nárast svietivosti, ale my si myslíme, že je to veľmi konzervatívne tvrdenie.“

Philips žiarovky máme na sklade k okamžitému odberu. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku. Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých autách môže jednať o náročnejšie montáže (problematická dostupnosť k svetlometom a smerovkám) tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky PHILIPS žiarovky si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)O firme PHILIPS


preview
Holandská spoločnosť Royal Philips Electronics je jedným z najväčších výrobcov elektroniky na svete a najväčším v Európe. Je v popredí v oblasti výroby farebných televízorov, osvetlenia, elektrických holiacich strojčekov, zdravotníckych prístrojov,... Má cez 160 000 zamestnancov vo viac než šesťdesiatich krajinách. Spoločnosť Royal Philips Electronics je desiata vo svetovom rebríčku korporácií v oblasti elektroniky. Philips je svetovým lídrom v oblasti digitálnych technológií pre televízory a obrazovky, bezdrôtovú komunikáciu, rozoznávanie reči, kompresiu videa, uchovávanie dát a optické produkty, ako aj v oblasti polovodičovej technológie, ktorá je potrebná k zvýšeniu pokrokov v tejto oblasti vývoja.
Philips disponuje zlepšenými riešeniami v oblasti osvetľovacej techniky, zdravotníckych systémov, osobných a domácich spotrebičov, pre ktoré sú základom úspechu vlastné firemné investície do dizajnu a nových materiálov, teda investície do rozvoja technológie. V reči čísel ročne Philips vyrobí viac než 2,4 miliardy žiaroviek a okolo 30 miliónov obrazoviek. S použitím technológie od Philips-u sa denne vykoná približne 2,5 milióna röntgenových vyšetrení srdca. Osvetlenie od spoločnosti Philips Lighting používa 30 percent kancelárií na svete, okrem toho osvetľuje 65% najvýznamnejších letísk, viac než polovicu hlavných futbalových štadiónov a tretinu nemocníc z celého sveta.

Máte skúsenosti so žiarovkami PHILIPS? Aké sú? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku::


Ak máte záujem o viac informácií o výrobcovi a jeho ostatných produktoch, tak pozrite sem:

PHILIPS


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Philips, Autodoplnky.cz

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 78069x

Home | Download | Tuning Shop | Kontakt