support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Auto, moto a tuning show 2013 Budapešť (22.-24.3.) s exkluzívnym stánkom pre slovenských tunerov

Auto, moto a tuning show 2013 Budapešť (22.-24.3.) s exkluzívnym stánkom pre slovenských tunerov

12.Mar.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Predstavujeme Vám jedinečný tuningový projekt a iniciatívu, ktorá slovenské autá dostáva na medzinárodný piedestál. Na svedomí to má skupina zanietených slovenských motoristov, majiteľov vkusne upravených áut, ktorá bude slovenskú tuningovú scénu reprezentovať na jednom z najvýznamnejších motoristických podujatí strednej a východnej Európy. Auto, moto a tuning show 2013, od 22. do 24. marca 2013, v budapeštianskom výstavisku Hungexpo.

Exkluzívny slovenský stánok na Auto, moto a tuning show 2013, Budapešť, 22. – 24. marca 2013


Slovenskí tuneri, ktorí sú pravidelnými účastníkmi podujatia, sa predstavia v doposiaľ najväčšom stánku a v najväčšom počte. Realizačným partnerom exkluzívneho slovenského stánku v štýle boxovej uličky je prvý pretekársky okruh na Slovensku Slovakia Ring, spoločnosť Eko-Fishland, venujúca sa opracovaniu drevnej hmoty a výroby komponentov z dreva, spoločnosť Spandex - popredný dodávateľ materálov a riešení pre digitálnu tlač, signmaking a prezentačné systémy, autolakýrnická firma Xtreme Kolor, karosárska a tuningová dielňa Hederiktuning. K realizácii stánku prispeli aj ďalší partneri, a to špedičná spoločnosť ERFOLG, ďalej spoločnosť SANFOG - predajca chladiacich systémov a bezdrôtových lámp a v neposlednom rade prvá celoslovenská tuningová súťaž Tuning Battle Slovakia, a prvá celoslovenská tuningová súťaž Tuning Battle Slovakia.

Slovenská tuningová "reprezentácia" absolvuje už šieste vystúpenie na špičkovom podujatí a očakáva sa, že aj tentoraz si majitelia privezú viaceré poháre z hodnotených kategórií. Slovenskú scénu bude reprezentovať viac ako 30 špičkovo upravených vozidiel, rôznych kategórií. Návštevníci podujatia budú môcť obdivovať viaceré top autá z našich končín. Zastúpená bude euro scéna, japonská scéna, nebudú chýbať extrémne kompletné prestavby, staršie legendy a moderné športové autá. Organizátori slovenskej výpravy tvrdia, že uvidíte najlepšie tuningové autá, ktoré doma máme. Nemenej dôležité je, že mnohé, počas zimnej odmlky svedomito zdokonaľované, autá uvidí verejnosť prvýkrát v novej sezóne.

Slovenský stánok nájdete v pavilóne A, centrálnom mieste podujatia, spolu s ostatnými profesionálnymi vystavovateľmi. Už tradične, v tesnej blízkosti stánku organizátorov podujatia – Carstyling.hu, ktorá združuje komunitu viac ako 28 000 fanúšikov na sociálnej sieti Facebook.

Záujemcovia si budú môcť pri informačnom pulte hlavného sponzora slovenského stánku, Slovakia Ringu, zakúpiť vstupenky na tohtoročné podujatie FIA WTCC, ktoré sa bude konať 26. – 28. apríla. Nezvyčajným doplnkom stánku bude profesionálny pretekársky simulátor, ktorý si budú môcť viacerí šťastlivci aj vyskúšať.

Bližšie informácie o podujatí a histórii projektov Carstyling.hu nájdete na webstránke www.amts.hu/en, ktorá je dostupná zatiaľ v anglickom jazyku.

Slovenská tuningová výprava je projekt nekomerčného charakteru, založený na dlhoročnej úspešnej spolupráci organizátorov Auto, moto a tuning show a organizátorov slovenskej delegácie.

auto moto a tuning show 2013 budapest hungexpo vystava slovensky stanok

auto moto a tuning show 2013 budapest hungexpo vystava slovensky stanok

auto moto a tuning show 2013 budapest hungexpo vystava slovensky stanok

auto moto a tuning show 2013 budapest hungexpo vystava slovensky stanok

auto moto a tuning show 2013 budapest hungexpo vystava slovensky stanok

Slovak Tuning Expedition promo-video z Carstyling.hu Tuning Show 2012 (DizlaciMC2):Súhlasíte s exkluzívnou prezentáciou upravených áut slovenských tunerov v centre medzinárodného podujatia Auto, moto a tuning show v Budapešti pre ocenenie ich tunerských kvalít? Hlasujte tu:


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportáží zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Adrián Artimovič
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5019x    hodnotenie: 12/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt