support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audio Auto Hifi Gold - pozlátené konektory, poistky, kapacitory a audiopríslušenstvo logo audio

Auto Hifi Gold - pozlátené konektory, poistky, kapacitory a audiopríslušenstvo

18.Apr.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Mnohí z nás, zarytých fanúšikov tuningu, si poriadne nadupané auto bez poriadne burácajúcej audio zostavy ani nevedia predstaviť a práve pre tých sme si pripravili predstavenie pozlátených a strieborných doplnkov pre tie najlepšie audio sústavy. Bližšie sa pozrieme na širokú paletu doplnkov od výrobcu Hi-fi Gold, takže ak už sa chystáte dopriať svojmu autu viacej zvuku a basov, alebo len premýšľate, ako svoju súčasnú zostavu vylepšiť.

Sortiment produktov od výrobcu Hifi-Gold dnes ponúka už viacero e-shopov a kamenných predajní špecializujúcich sa na túto oblasť, takže so zháňaním by určite nemal byť problém. S postupným predstavovaním začnime od úplného základu a to konkrétne od káblov. Firma ponúka hneď niekoľko rôznych typov so zlatými konektormi a dvojitým, či trojitým tienením. Pre tých menej náročných má firma pripravené aj dve úplne základné sady Blue Basic s kvalitným jednonásobným tienením a striebornými konektormi, ktoré si nájdu uplatnenie vo všetkých audio sústavách a ich využiteľnosť je skutočne široká. Naopak sa teraz ale pozrime na vrchol ponuky káblov, ktorému kraľuje sada Impact Twister s pružnou nylonovou izoláciou, trojitým tienením a pozlátenými konektormi. Firma samozrejme ponúka pozlátené konektory, spojky a T odbočky aj samostatne. Opomenúť v tejto súvislosti nemôžeme opomenúť ani širokú paletu inštalačného materiálu, kde nájdeme okrem iného aj očká rôznych veľkostí, konektory, káblové vidličky, či redukcie.

V ponuke firmy Hi-Fi Gold nechýbajú ani sklenené a pozlátené poistky, ističe a svorkovnice. Výrobca taktiež ponúka päticu rôznych kapacitorov, o kapacite maximálne 2,5 Faradu, ktoré spoľahlivo zabezpečia aby nedochádzalo k výpadkom zvuku, či ku kolísaniu osvetlenia v aute. Teraz sa už ale dostávame k ponuke odrušovacích filtrov, kde nájdeme presne deväť typov, pre tých najnáročnejších je v zozname aktívny elektronický filter, ktorý je navrhnutý tak, aby aktívne odstraňoval rôzne rušenie spôsobované elektronickými zariadeniami. S týmto zariadením teda dosiahnete skvelé výsledky. Alternatívou pre menej náročných môžu byť obyčajné tranzistorové filtre.

Ďalšou skupinou produktov sú tlmiace materiály, ktoré sa používajú na vyplnenie dverí, podlahy, kapoty, či kufra. Firma ponúka hneď niekoľko typov gumoasfaltových plátov rady Ballistic s ľahkou aplikáciou na kovové panely do vozidla. Výrobca uvádza optimálnu teplotu pre zachovanie čo najlepších vlastností od -10°C do 60°C, pričom materiál je mrazuodolný až do teploty -54°C, čo znamená, že obávať prudkých mrazov sa rozhodne netreba. Aby dostalo vaše audio aj nejaký vzhľad a charakter, ponúka výrobca taktiež veľké množstvo poťahového materiálu od bežného textilu až po umelú kožu s rôznym vzorovaním.

Audio HIFI GOLD LINE - výhody a použitie:

- Čistejší zvuk audio hifi sústavy vo vašom aute
- kvalitná akustika v interiéri vášho auta
- Pozlátené konektory vedú lepšiu vodivosť prúdu
- Určené pre náročných užívateľov
- Tienenie konektorov a káblov
- Vzhľad a dizajn audio príslušenstva vďaka svojej zlatistej farbe
- Ideálne pre každého tunera - fanúšika AUTO HIFI
- Vynikajúce ceny


audio auto hifi gold line
audio auto hifi gold line

Audio - auto HIFI GOLD LINE si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na pozlátené konektory, poistky a iné príslušenstvo pre auto hifi rady Gold ?Viac informácií k audio výrobkom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o audio reproduktoroch nájdete tu:

AUDIO, REPRODUKTORY, AUTO HI-FI


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18348x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt