support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Mega akcia – prenosný DVD prehrávač Audiovox

Mega akcia – prenosný DVD prehrávač Audiovox

20.Jun.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Zdá sa, že spoločnosť Audiovox nespí, ba naopak, svoje mlyny vývoja roztáčajú čoraz rýchlejšie. Na trhu prezentujú jednu novinku za druhou. Medzi najnovšie predstavené multimediálne komponenty patrí aj zábavné DVD mini centrum s označením D 1708 PK. Keďže sa blíži čas dovoleniek, tak sme neváhali a pripravili pre vás túto novinku a akciu. Tento mini DVD prehrávač je flexibilný a použiteľný takmer všade a v každej situácii napr. keď si chcete spríjemniť dlhé chvíle čakania na cestách (zápchy), alebo cez voľný čas na dovolenkách.

Ilustračné obrázky Audiovox DVD „portable“ systému nájdete tu:Toto šikovné zariadenie vo forme malej „telky s videom“ je zaujímavým doplnkom do hociktorého interiéru auta a nielen tam. Výklopný 7-palcový TFT-LCD monitor s rozlíšením displeja 720 x 480 pixelov a pomerom strán 16:9 alebo 4:3 určite zaujme nejedného nadšenca dobrého obrazu. Monitor je totiž potiahnutý novodobou tenkou antireflexnou a protislnečnou vrstvou, čo umožňuje bezproblémové pozeranie aj pri silnejšom svetle alebo pri pohľade zo strany. Celý systém je dômyselne odpružený proti takmer akýmkoľvek vibráciám, najmä vznikajúcim v aute počas jazdy. To zabezpečuje plynulú a nerušenú zábavu. Zo zadnej strany ponúka jednotka vstup AV pre napájanie hracích konzol typu ako sú X-Box, Playstastion a iné. Rovnako sú k dispozícii aj AV výstupy, kde sa dajú napojiť externé audio zostavy, zosilňovače, reproduktory a iné médiá. K ďalším vymoženostiam kombi systému patria digitálne koaxiálne prípojky, napájanie slúchadiel + dva páry stereo slúchadiel, Hi-Fi stereo reproduktory, malé praktické diaľkové ovládanie, nabíjateľný akumulátor s kapacitou na trojhodinové, nepretržité prehrávanie, AC adaptér a iné doplnky. DVD prehrávač je možné pripojiť aj do zapaľovača na cigarety v aute, alebo dá sa pripojiť za pomoci adaptéra do pevnej siete s 230V napätím. DVD čítačka je schopná prehrať všetky bežné typy DVD médií. Je vybavená systémom Anti-Shock a Anti-Vibration. Systém umožňuje zobrazovanie podtituliek, podporuje funkciu Multi-Store a nastavenie uhlu pohľadu kamery (pokiaľ DVD médium takú funkciu obsahuje). Systém obsahuje aj detskú poistku.

Zopár fotiek celkovej výbavy DVD mini prehrávača máme pre vás tu:V aute sa dá DVD prehrávač namontovať napr. medzi sedadlá za pomoci držiakov v podobe pásov a spínacích úchytov, a malej tašky, ktorá môže slúžiť aj na prenos DVD médií. Montáž je veľmi jednoduchá, a nie je náročná na čas. Na DVD prenosnom prehrávači AUDIOVOX® si môžete vychutnať zážitky z filmu aj vo dvojici, bez toho aby ste nerušili spolucestujúcich. To znamená, že pri prehrávači sú pribalené aj dva pári slúchadiel. Tieto slúchadlá sa dajú dobre „zbaliť“ za pomoci lomeného kĺbu, ktorý slúži ako držiak samotných slúchadiel.

Montovaný Audiovox DVD prehrávač v aute vyzerá nasledovne:
Okrem hore uvedeného využitia v aute je tento „mikrokompakt“ ideálny ako mobilné „Entertainmet mini centre“, teda zábavné mini centrum na dovolenku, piknik, stanovačku alebo iné podujatia a akcie. Rovnako vidíme možnosť využitia tohto prehrávača v pracovnom živote napr. ako malé kompaktné médium na prezentácie portfólií alebo iných video záznamov. Vzhľadom na svoju váhu (600g) a rozmery (200x151x36mm) umožňuje užívateľovi takmer všestranné, pohodlné a flexibilné využitie. Spoločnosť Audiovox pevne verí, a je o tom presvedčená, že si tento mini DVD prehrávač nájde svojich početných fanúšikov, či už motoristov alebo iných nadšencov nových multimediálnych technológii.

Viac informácií nájdete v tomto promo letáku. Žiaľ, je zatiaľ dostupný iba v nemčine (PDF dokument):

preview
download
[ 516 KB ]


Technické parametre si stiahnite tu (PDF dokument):

preview
download
[ 206 KB ]


Naša aktuálna akciová ponuka pre vás na Audiovox „D 1708 PK“:

14.990,- Sk
s DPH / sada


Audiovox DVD prehrávač „D 1708 PK“ si môžete kúpiť tu:

katalog
Objednávkapreview
Značka AUDIOVOX je na trhu už od roku 1965, ktorú založil pán John Shalam. Táto značka má významné zastúpenia nielen na automobilovom trhu ale hlavne v odvetí elektroniky. Spočiatku sa firma sústredila iba na segment auto Hi-Fi, neskoršie pribudli odvetvia ako bezdrôtová a mobilná komunikácia a multimediálne zariadenia. Pod firmu Audiovox patria aj svetoznáme auto Hi-Fi značky ako je MAGNAT, MacAUDIO, JENSEN, RECOTON a iné. Audiovox sa s veľkým úspechom presadil aj na veľmi agresívnom americkom trhu a to najmä vďaka svojej globálnej distribučnej siete a rozmanitosti produktov. K terajším hlavným aktivitám spoločnosti patria oblasti ako mobilné telefóny, DVD prehrávače, auto Hi-Fi, internetové aplikácie, navigačné systémy, vreckové počítače „Pocket PC’s“, autorádia, bezpečnostné diaľkové systémy, domáce kiná a Hi-Fi produkty a iné.


Mega akcia – prenosný DVD prehrávač Audiovox


Aktuálny cenník výrobkov Audiovox si stiahnite tu

preview
download
[ 318 KB ]


Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Výrobky Audiovox si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na našu DVD akciovku? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete zápasiť s nemčinou či angličtinou tak navštívte aj stránky výrobcu:AUDIOVOX


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Volaj, píš alebo skypuj.Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 29365x    hodnotenie: 91/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt