support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Caractere Audi A3 Sportback logo

Audi A3 Sportback – Caractere

06.Mar.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

A máme pre Vás ďalšiu novinku, tentoraz opäť z belgickej produkcie. Na tento mesiac pripravil známy výrobca CARACTERE AUTOMOBILE nový „bodykit“, teda sadu spojlerov pre všetky modely AUDI A3 Sportback.

Už vonkajší imidž sériového modelu A3 Sportback nemožno hodnotiť inak ako pozitívne, pretože nová tvár Audi s rozmerným chladičom vyzerá naozaj dobre. Realizačný tím mladých dizajnérov dokázal dobre skĺbiť športový profil auta s požiadavkami na vnútorný a batožinový priestor. Prírastkom dĺžky v porovnaní s trojdverovou karosériou zaradil Sportback niekde medzi kompaktný hatchback, športové kombi a kupé. Takto zrejme vyzerá predstava mladých ľudí o imidžovom aute, ktoré nesmie vyzerať ako kombi pre starších manželov, ale musí spĺňať isté úžitkové vlastnosti.

Špecialisti z firmy Caractere sú si tejto skutočnosti vedomý, vedia, že veľa vodičov a najmä entuziastov a fanúšikov tuningu si vyberá toto auto z vyššie uvedených dôvodov a práve kvôli svojim dobrým základným vlastnostiam si zapísali už minulý rok do svojho vývojového kalendára termín na návrh a výrobu kompletného prestavbového kitu spojlerov a iných doplnkov pre Á-trojku. No a čo sa zrodilo po niekoľkých mesiacoch prípravy a vývoja vám tu dnes prvý krát prezentujeme.

Tu máme pre vás prvé exkluzívne obrázky (aj z autosalónu Essen 2004 a Paris 2005) Audi á-trojky Sportback:


V ponuke máme nasledovné produkty pre toto auto:

POPIS DOPLNKU:MOC s DPH:
predný nárazník (pre autá s hmlovkami):16.390,-Sk / ks
zadný spojler, komplet so zadnými výfukovými tlmičmi:32.990,-Sk / sada
predný nárazník (pre autá bez hmloviek):18.790,-Sk / ks
zadný spojler, bez zadných koncoviek:13.990,-Sk / ks
predná maska s logom „RS3“:12.139,-Sk / ks
strešný spojler s 3. brzdovým svetlom:12.139,-Sk / ks
bočné prahové nadstavce:16.890,-Sk / sada (2 ks)
prídavné logo „RS3“, emblém:899,-Sk / ks
kompletná sada spojlerov s koncovkami (pre autá s hmlovkami):83.770,-Sk / sada
kompletná sada spojlerov s koncovkami (pre autá s hmlovkami):81.590,-Sk / sada

Všetky spojlery sú vyrobené veľmi kvalitného ABS plastu alebo PU RIM, ktoré sú vlastnosťami neporovnateľné s lacnými laminátovými spojlermi. Dúfame preto, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom optického tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Caractere sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky spojlery od firmy Caractere si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Caractere sídli od počiatku svojho vzniku v Belgickom meste Werbomont, východne od hlavného mesta Brüssel, neďaleko nemeckých hraníc. Bola založená v roku 1992, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a doplnkov pre nemecké značky AUDI, PORSCHE a VW. Spočiatku mala firma iba troch zamestnancov, časom sa ale rozrástla na dnešných 18 členom tímu. Spoločnosť Caractere je dnes hrdá že má v tíme dokonca dvoch profesionálnych dizajnérov, ktorý sa neustále venujú novým konceptom. Zvyčajne sú to firmy ako táto, ktoré dokážu extrémne rýchlo reagovať na uverejnenie nových modelov hore uvedených značiek áut, čo znamená, že prichádzajú na trh s dizajnovými konceptmi spojlerov pre danú novinku už po niekoľkých týždňoch po oficiálnom zverejnení. Takto sa firme Caractere podarilo už vyhotoviť doplnky už pre viac ako 25 typov a modelov áut zo stajne VW Group. Dôležitým krédom firmy nie je produkovať veľké masy spojlerov a doplnkov, ale sústrediť svoje schopnosti a možnosti na malosériovú a kusovú výrobu ale to v najvyššej možnej kvalite. Súčasne sa pohybujú výrobné kapacity okolo 25 kusov spojlerov denne. Dlhodobým cieľom spoločnosti Caractere bolo, je a bude dosiahnuť svojimi produktmi popredné miesta v dizajne a kvalitne tuningových doplnkov a to tak aby kvalita zodpovedala nadpriemerne trhovým požiadavkám a zároveň aj konkurenčným cenám.

Caractere company 1Caractere company 2


Zopár ďalšich úprav od firmy Caractere na rôznych autách nájdete v tejto galérii:Výrobky od firmy Caractere si môžete akúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na výrobky firmy Caractere? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám Nemčina, Angličtina alebo dokonca Francúzština nerobia problémy tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera:

CARACTERE


Viacej informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom firmy Caractere vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9767x    hodnotenie: 16/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt