support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi Audi TT RS Black & White Edition: výsledok spolupráce PP-Performance a Cam Shaft logo audi

Audi TT RS Black & White Edition: výsledok spolupráce PP-Performance a Cam Shaft

22.Nov.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Spoločné tuningové kreácie sú vždy zaujímavou ukážkou toho, ako jednotlivé firmy dokážu spolupracovať. Perfektným príkladom sú aj najnovšie úpravy Audi TT RS, ktoré sú výsledkom spolupráce odborníkov z firmy PP-Performance a Cam Shaft. Každý tím sa venoval tomu, čo vie najlepšie a výsledok naozaj stojí za to!

Športové kupé z Ingolstadtu je pre firmy zaoberajúce sa tuningom stále dosť lákavé. Svedčí o tom množstvo rôznych úprav, ktoré boli na modeli TT doteraz prezentované. Ostrá verzia Audi TT s prívlastkom RS si vyslúžila pozornosť od dvoch profesionálnych spoločností. Jeden tím poriadne pridal na výkone a ten druhý sa zase postaral o úpravy zovňajška. Pri Audi TT RS Black & White Edition poďme pekne po poriadku a pozrime sa najprv na prácu tímu z PP-Performance.

Audi TT RS dostalo od PP-Performance slušnú dávku výkonu


Venovať sa teda budeme najprv výkonnostným úpravám, ktoré posúvajú toto kupé o poriadny kus ďalej. Pod kapotou si svoje miesto našiel väčší chladič, väčšia vodná pumpa, prepracovaná spojka a optimalizovaná elektronická riadiaca jednotka. Pribudla tiež kompletná výfuková sústava s novým katalyzátorom. Výsledkom týchto úprav je zvýšenie výkonu z pôvodných 340 koní až na 470 koní, čo predstavuje veľmi slušný rozdiel. Za zmienku stojí aj maximálny krútiaci moment 650 Nm a nové keramické brzdy, ktoré sa spoľahlivo postarajú o skrotenie zväčšeného stáda. V PP-Performance sa ale nevenovali iba výkonu. Postarali sa totiž aj o niekoľko nových exteriérových doplnkov z karbónu. Hovoriť môžeme najmä o doplnkoch bodykitu, zadnom spojleri a krytoch vonkajších spätných zrkadiel.

Ďalej sa pozrime na zovňajšok Audi TT RS Black & White Edition, ktorý si na starosť zobral tím spoločnosti Cam Shaft. Ak sa v tuningu trochu orientujete, určite už viete, že ide o spoločnosť špecializujúcu sa na lepenie fólií a ich úpravu. Nemeckému kupé dopriali atraktívnu bielu fóliu s perleťovým efektom a matným povrchom. Aby toto Audi TT RS nebolo iba „white“, bielej fólii robia spoločnosť wrap fólie s karbónovým vzorom.

V PP-Performance sa teda postarali o veľmi slušné zvýšenie výkonu. Tím firmy Cam Shaft k tomu pridal výnimočné spracovanie povrchu karosérie, ktoré pôsobí veľmi pútavo. Podľa oficiálneho vyjadrenia nie je Audi TT RS Black & White Edition posledným výtvorom vzniknutým z tejto spolupráce...

audi tt rs black white edition pp performance tuning cam shaft

audi tt rs black white edition pp performance tuning cam shaft

audi tt rs black white edition pp performance tuning cam shaft

audi tt rs black white edition pp performance tuning cam shaft

audi tt rs black white edition pp performance tuning cam shaft

audi tt rs black white edition pp performance tuning cam shaft

audi tt rs black white edition pp performance tuning cam shaft

audi tt rs black white edition pp performance tuning cam shaft

Audi TT RS Black & White Edition - tuning od PP-Performance a Cam Shaft:cam shaft logo

Cam-Shaft Premium Wrapping


Firma Cam Shaft z nemeckého mestečka Kempen pôsobí na trhu len od roku 2010, jej zakladatelia sú už v motoristickom fachu však viac než 14 rokov, čím získali dôležité skúsenosti a najmä kontakty. V Cam Shaft sa okrem iného špecializujú na prémiové polepy vozidiel a svoju prácu už neraz predviedli aj na tých najvýkonnejších autách sveta. O kvalite ich práce svedčí aj to, že polepy vyrábajú a aplikujú aj pre tuningové firmy ako Hamann, Brabus, či Startech. Venujú sa však aj reklamným polepom, či individuálnym prácam pre jednotlivcov. Vo svete tuningu nie je nič nemožné a v Cam Shaft to dokazujú najmä veľmi originálnymi nápadmi pri navrhovaní wrap fólií.

Ako sa vám páči tuning športového kupé Audi TT RS Black & White Edition od PP-Performance a Cam Shaft ? Hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám áut od firmy Cam Shaft, tak navštívte našu podstránku:

CAM SHAFT tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

AUDI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3984x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt