support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi AUDI Q7 Strator GT 780 (GT 750) s nastaviteľným podvozkom – športová elegancia pre faceliftované SUV od Hofele Design logo audi

AUDI Q7 Strator GT 780 (GT 750) s nastaviteľným podvozkom – športová elegancia pre faceliftované SUV od Hofele Design

22.May.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemeckí špecialisti na tuning z Hofele Design sa opäť predviedli. Cieľom ich úprav sa stala omladnutá Audi Q7, ktorá dokáže stále zaujať svojim výkonom a majestátnosťou. Ak by sa vám zdali jej krivky už opozerané, nový bodykit ich poriadne osvieži. A aby toho nebolo málo, úpravca si pre tento model pripravil dve verzie bodykitu, sadu nových zliatinových diskov, interiérový paket a taktiež zníženie svetlej výšky. Slušne obdarená Audi Q7 bez problémov zaujme a doslova vás prinúti, aby ste sa za ňou otočili.

Hofele Design pripravilo pre facelift Audi Q7 rozsiahle úpravy


Začneme hneď z ostra a rovno vám predstavíme sadu vizuálnych úprav s označením Strator GT 780. Ten chce zaujať agresívnym športovým štýlom, ktorý je naozaj neprehliadnuteľný. V Hofele Design sa pri navrhovaní tohto bodykitu poriadne odviazali. Výsledkom je agresívne pôsobiaca predná časť s masívnym nárazníkom, ktorý má vsadené hmlové svetlá a diódy pre denné svietenie. Predná časť plynulo nadväzuje na rozšírené blatníky, z profilu pritom zaujmú najmä bočné výduchy za prednými kolesami. V zadnej časti sa zas usídlil majestátny difúzor ovenčený štvoricou výrazných koncoviek výfukovej sústavy. Strechu zvýrazňuje zadný spojler siahajúci nad jej úroveň. Ak by sa vám tento bodykit zdal byť príliš agresívny, v Hofele Design majú pripravenú aj o umiernenejšiu verziu s označením Strator GT 750.

Druhý bodykit pre obľúbené SUV ingolstadskej automobilky sa nesie v trochu umiernenom štýle. Oproti predchádzajúcej sade je táto ochudobnená o výrazné rozšírenie blatníkov a zadný spojler. Podoba takto upravenej Audi Q7 je teda bližšia sériovému prevedeniu. Treba však poznamenať, že ostatné prvky zostali nezmenené, čaká vás teda rovnaký predný a zadný nárazník ako pri predchádzajúcej sade.

Na Audi Q7 sa spoločnosť rozhodla prezentovať aj najnovšiu sadu svojich zliatinových diskov s označením Reverso II. Tie sú zaujímavé svojim päťlúčovým dizajnom a svojim spracovaním. Disky sa vyznačujú vyššou pevnosťou a v tomto rozmere sú vhodné predovšetkým pre vozidlá z kategórie SUV. Exkluzívne disky Reverso II sú dostupné v rozmeroch 9x20” a 10x22”. Vybrať si pritom môžete z trojice rôznych odtieňov. Disky sú dodávané v striebornej, sivej a lesklej čiernej.

V úvode sme spomínali, že pre Audi Q7 pripravili v Hofele Design aj špeciálny interiérový paket. Ten obsahuje prémiové kožené čalúnenie s ozdobným obšitím. Dojem luxusu navodzuje aj kombinácia čiernej kože s béžovou. V rovnakom prevedení sú aj výplne dverí.

HOFELE DESIGN AUDI Q7 Strator GT 750


audi q7 facelift strator gt750 bodykit disky reverso podvozok ets-system hofele design

audi q7 facelift strator gt750 bodykit disky reverso podvozok ets-system hofele design

HOFELE DESIGN AUDI Q7 Strator GT 780


audi q7 facelift strator gt780 bodykit disky reverso podvozok ets-system hofele design

audi q7 facelift strator gt780 bodykit disky reverso podvozok ets-system hofele design

audi q7 facelift strator gt780 bodykit disky reverso podvozok ets-system hofele design

audi q7 facelift strator gt780 bodykit disky reverso hofele design

V Hofele Design nezabudli pri Audi Q7 ani na techniku


Úpravy, ktorým sme sa doteraz venovali, sa týkali predovšetkým vizuálnej stránky Audi Q7. V Hofele Design ale nezabudli ani na podvozok, ktorému implementovali vlastný Hofele ETS-System. Ten sa postará o automatické zníženie svetlej výšky pri rýchlosti nižšej ako 80 km/h. Podvozok Audi Q7 s týmto systémom sa pri vyššej rýchlosti vráti na pôvodnú výšku, aby bol zabezpečený adekvátny jazdný komfort a bezpečnosť.

V Hofele Design sú pripravení aj na požiadavky týkajúce sa zvýšenia výkonu. Pre všetky dodávané benzínové aj dieselové agregáty je k dispozícii špeciálny powerbox. Pri vznetovom šesťvalci 3.0 TDi sa napríklad postará o zvýšenie výkonu z 245 koní až na 318 koní! V Hofele Design sú teda po každej stránke na úpravy Audi Q7 pripravení.

audi q7 facelift strator gt780 bodykit podvozok ets-system hofele design

Aktuálny cenník spojlerov a doplnkov úpravcu HOFELE DESIGN si stiahnite tu:

preview
download
[ 389 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.

hofele design logo

HOFELE DESIGN


Nemecká firma Hofele Design pomenovaná po svojich zakladateľoch sa pýši viac než 29 ročnými skúsenosťami v segmente úprav motorových vozidiel. V súčasnosti sa so svojim tímom špecializuje táto firma na autá prémiových značiek ako Audi, Porsche, Mercedes, či Jaguar. Ich portfólio je samozrejme veľmi široké, či už z pohľadu vizuálnych alebo technických úprav. Ich výrobky sú dnes distribuované prakticky po celom svete a sú známe svojou špičkovou kvalitou.

Ako sa vám pozdáva hlavne vizuálna úprava pre AUDI Q7 bodykitom Strator GT 780 od Hofele Design? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy HOFELE DESIGN, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

HOFELE DESIGN tuning


Viac informácií o upravených autách AUDI vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

AUDI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5935x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt