support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi Zvýšenie výkonu a zníženie podvozku pre Audi Q5 od Senner Tuning logo audi

Zvýšenie výkonu a zníženie podvozku pre Audi Q5 od Senner Tuning

23.Nov.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Audi Q5, zatiaľ najmladší člen Q-rodiny je na svete už nejakú tú chvíľu a za ten čas si získal priazeň veľkého množstva ľudí. Koniec koncov, prečo nie, veď je pekné, priestranné, výkonné, úsporné, zábavné, spoľahlivé a športové zároveň. Podobných prívlastkov by sa na toto auto dalo nájsť viacero, napokon si ich aj právom zaslúži.

Toto atraktívne SUV nie je príťažlivé len zvonku, veľkou dávkou elegancie sa prezentuje aj zvnútra a spod prednej kapoty. Tam drieme viacero pohonných jednotiek, z ktorých si zákazníci môžu vybrať. Tým najživším je 3,2 litrový šesťvalec FSI Quattro s výkonom 270 koní (199 kW) a 330 Nm. Takmer 1,9 tony vážiaca kráska sa s týmto motorom dostane na stokilometrovú rýchlosť len za 6,9 sekundy! Veľmi príjemné.

Senner Tuning, firma pochádzajúca z Nemecka svoje životné poslanie napĺňa úpravou vozidiel Audi, Volkswagen a Nissan svojským spôsobom. Jej najnovším počinom je vyššie spomenutá Audi Q5, ktorá do firmy prišla v nádhernej hnedo-zlatej metalíze a práce na nej sa tak mohli začať.

SENNER TUNING AUDI Q5


Pre spestrenie dizajnu auta inžinieri z firmy Senner Tuning osadili niekoľko „drobných“ vylepšení – konkrétne sa jedná o čiernu masku chladiča, strešný spojler a upravený zadný nárazník, v ktorom sa skrýva dvojica okrúhlych koncoviek výfuku. Možno máte pocit, že je toho málo, no vzhľadom na orientáciu zvyšku projektu je to viac než dosť. Málo je predsa viac. Nedá sa to nespomenúť, no celkový lak tohto SUV je jednoducho úžasný a v kombinácií s čiernymi prvkami ako je spomenutá maska chladiča, či výplne nárazníka je to hotová senzácia.

audi q5 tuning senner

O ďalší príval slasti sa stará obutie, ktoré je na aute v podobe 22-palcových diskov Corniche Monza v leštenom prevedení so šírkou 10 palcov. Za nimi sa nachádza upgradovaný brzdový systém prostredníctvom šesť piestikových strmeňov Brembo a dvojdielnych kotúčov s priemerom 380mm. Navyše, o pekný stance sa v tomto prípade stará set rozširovacích podložiek z modelu Q7 W12 a športový podvozok so znížením -45/-40mm. Aby toho nebolo málo, úpravca sa pozrel aj pod kapotu tohto žrebca. Za obeť padol dvojlitrový dízel so sériovým výkonom 170 koní (125 kW) a 350 Nm. Úpravca mu naordinoval športové sanie, preprogramovanie riadiacej jednotky, nový výfukový systém s priemerom 100mm. Výkon sa tak vyšplhal na znateľných 213 koní (157 kW) a až 445 Nm!!

audi q5 tuning senner

V interiéri si nový majiteľ nájde množstvo karbónu, ktorý je skombinovaný s tmavou a oranžovo hnedou kožou, ktorá tak ladí s exteriérom auta. V rovnakej farbe je aj prešívanie celého interiéru. Čerešničkou na torte je multimediálny DVD systém s konzolou a automatické otváranie/zatváranie zadných dverí.

audi q5 tuning senner

audi q5 tuning senner

audi q5 tuning senner

audi q5 tuning senner

audi q5 tuning senner

audi q5 tuning senner

audi q5 tuning senner

Fotogaléria AUDI Q5 TDI v úprave od Senner Tuning:senner tuning logo

Vyjadrite svoj názor hlasovaním o tejto úprave vozidla AUDI Q5 firmou SENNER Tuning:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Senner Tuning, tak navštívte našu podstránku:

SENNER TUNING


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

AUDI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Martin Cyprian
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13717x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt