support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi Audi QS3 – zvýšenie výkonu (TDI a TFSI) a optický tuning od ABT Sportsline logo audi

Audi QS3 – zvýšenie výkonu (TDI a TFSI) a optický tuning od ABT Sportsline

16.May.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Najmenšie SUV z rodiny Audi, model Q3 si veselo brázdi nielen slovenské cesty a teší sa svojej značnej obľube. Okrem toho na tento dizajnovo a technicky vyspelý model striehne nejeden úpravca, ktorý má v úmysle počarovať nielen s jeho výzorom, ale najmä so spomínanou technikou tak, aby sa z tohto SUV stalo polnohodnotné auto nielen na vybláznenie.

Preto sa ABT Sportsline rozhodol upraviť performance novej Q3 tak, aby vyhovoval nielen rodinne založeným športovcom, ale taktiež milovníkom svižných jázd. Aj preto pridal do názvu tohto projektu trefné písmenko S ako Sporty! Úpravca sa zameral na dve pohonné jednotky, ktorým úpravou riadiacej jednotky výrazne zvýšil výkon:

AUDI Q3 2.0 TDI: Séria: 130 kW, 177 koní - Po úprave: 151 kW, 205 koní

AUDI Q3 2.0 TFSI: Séria: 155 kW, 211 koní - Po úprave: 199 kW, 270 koní

K takto svižným parametrom pridal úpravca športové pritvrdené pružiny a kvalitné disky dostupné vo veľkosti od 18 do 21 palcov vrátane. O zvyšok sa postaralo dizajnové centrum ABT Sportsline, ktoré navrhlo kompletný bodykit pre tohto krásavca. Ten pozostáva z výraznej masky chladiča spolu s naozaj mohutným nárazníkom, prahových nástavcov a upravenej zadnej časti. V nej sa snúbi strešný spojler a difúzor spolu s dvoma pármi koncoviek výfuku.

audi qs3 abt sportsline tuning

audi qs3 abt sportsline tuning

audi qs3 abt sportsline tuning

audi qs3 abt sportsline tuning

audi qs3 abt sportsline tuning

audi qs3 abt sportsline tuning

audi qs3 abt sportsline tuning

audi qs3 abt sportsline tuning

Všetky výrobky od firmy ABT Sportsline si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)abt sportsline logo

Spoločnosť ABT Sportsline – „Budúcnosť s tradíciou“. Cez 40 rokov skúseností v motor-športe a tuningu ako aj v inovatívnych riešeniach a vývojoch vytvára ABT Sportsline poprednú spoločnosť na svete pre autá značky AUDI, VW, Škoda a SEAT. Motto celej spoločnosti znie: “Exkluzívne napriek konkurencii”. Každým rokom opúšťa stredisko Kempten zhruba 2000 upravených áut. Stredisko Kempten je aj domov úspešného DTM tímu. ABT Sportline je stredobodom pozornosti kvôli technickej spôsobilosti a vyspelosti. “Časom sme sa rozvíjali k pravému výrobcovi áut. V Kemptene máme vybavenie vyrábať autá.” hovorí pán Hans-Jurgen Abt.

Od počítačovej realizácie cez CAD systém, kde sa navrhujú rôzne súčiastky, sa celá výroba môže udiať v spoločnosti ABT Sportsline. Vysoko-kvalifikovaní spolupracovníci, inžinieri a ostatní zamestnanci boli zvyknutí pracovať náročným požiadavkám a tým rástla kvalita a produktivita, čím bolo dôležité pre každého zo zákazníkov. Ladenie motora zohráva veľkú úlohu a spoločnosť ABT Sportsline to dobre vie na základe skúseností počas rokov, čo je na trhu. Pre spoločnosť ABT Sportline je nesmierne dôležité podporovať motoršport v ladení motorov a tak dosahovať výborné výsledky. Čo sú príkladom aj úspechy ABT od r. 1999 v nemeckej súťaži DTM v ktorých získali hodnotenia. Najväčším úspechom je cena Laurenta Aielloha v DTM v sezóne 2002.

Tu ešte krátky výber z ostatného sortimentu úprav firmy Abt:

Značka: AUDI / Model: RS4 „AS400“
Značka: AUDI / Model: A3 „AS3“


Značka: AUDI / Model: A6 „AS6“
Značka: SEAT / Model: Altea


Značka: SEAT / Model: Leon
Značka: VWVyjadrite svoj názor hlasovaním o tejto úprave auta AUDI QS3 firmou ABT Sportsline:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ABT Sportsline, tak navštívte našu podstránku:

ABT SPORTSLINE tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

AUDI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4393x    hodnotenie: 9/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt