support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi AUDI A6 (4F) Avant – športové kombíčko v úprave od Rieger logo audi

AUDI A6 (4F) Avant – športové kombíčko v úprave od Rieger

12.Nov.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Predchádzajúca generácia Audi A6 si získala po celom svete množstvo priaznivcov a spokojných majiteľov. Popri svojich úhlavných konkurentoch sa tento model rozhodne nestratil a aj automobilka bola s ich predajmi veľmi spokojná. Ukážeme vám čo majú pre Audi A6, s generačným označením 4F, pripravené v spoločnosti Rieger.

Audi A6 predchádzajúcej generácie sa stále teší celkom veľkej obľube. Aj dnes ich ešte jazdí pomerne dosť a stále, ako ojazdené vozidlá, sú zaujímavou voľbou ak hľadáte vozidlo vyššej strednej triedy. Spoločnosť Rieger má riešenie, ako vzhľad tohto vozidla ešte vylepšiť a dodať mu športovú iskru. Nešlo o žiadne extravagantné či rozsiahle úpravy, no aj tak môžeme hovoriť o zaujímavom počine.

Audi A6 4F: tuning od Rieger prináša športové lišty nárazníkov


Audi A6 predchádzajúcej generácie má pomerne nadčasový dizajn a ani dnes toto auto nepôsobí nudne. Ak však hľadáte spôsob ako vzhľad tohto modelu ešte vylepšiť, siahnuť môžete napríklad aj po najnovšom stylingovom kite od spoločnosti Rieger. Ten je vhodný nielen pre limuzínu ale aj praktickejšiu A6 Avant.

Tím tunerov zo spoločnosti Rieger pripravil pre model Audi A6 4F prednú lištu, ktorá sa umiestňuje pod nárazník a zvýrazňuje tak spodnú hranu. Na to môžete nadviazať bočnými prahmi s mierne pozmeneným dizajnom, bočnú líniu vozidla môžete ozdobiť aj karbónovou lištou umiestnenou v spodnej časti dverí.

Úpravcovia neobišli ani zadné partie, pre ktoré pripravili výraznú lištu v tvare difúzora. Všetky diely sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu, ktorý je špeciálne zhotovený tak, aby bol pružný a vhodný pre použitie v premávke. Doplnky od spoločnosti Rieger patria z pohľadu kvality na popredné priečky v rámci tuningu. Nový stylingový paket vhodné zvýrazňuje línie Audi A6 a dodá celému vozidlu športový charakter. Jednotlivé tuning diely môžu byť lakované buď vo farbe karosérie alebo môžu byť v karbónovom prevedení.

audi a6 4f avant kombi rieger

audi a6 4f avant kombi rieger

audi a6 4f avant kombi rieger

audi a6 4f avant kombi rieger

audi a6 4f avant kombi rieger

Aktuálny cenník výrobkov od firmy RIEGER si stiahnite tu :

preview
download
[ 310 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetko od Riegera si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Rieger Tuning sídli v mestečku Eggenfelden, východne od mesta Mníchov smerom na Passau v nemeckom Bavorsku. Bola založená v roku 1987, kedy Toni Rieger (majiteľ) začal vo svojej domácej garáži v nemeckom mestečku Hebertsfelden pracovať na prvých úpravách áut ako VW Scirocco a Golf I. To bol počiatok úspešnej kariéry firmy Rieger Tuning. Od založenia zrealizovala 5 výstavieb priestorov. Dnes je firma rozložená na celkovej ploche 21.000 metrov štvorcových, pričom je vyše polovica z toho zastavaná. Celkový počet zamestnancov dnes činí 48 osôb, väčšina z nich sa venuje výrobe a predaju.


Rôzne značky a modely áut s kompletnými optickými úpravami od RIEGER tuning:


Rieger je špecialistom na vývoj, výrobu a predaj športových autodoplnkov. Kľúčovým ťažiskom je ale oblasť aerodynamických doplnkov ako sú spojlery, krídla, nárazníky, masky, prahy, lišty, kapoty, nasávače, výdychy a množstvo iných plastov. Takmer všetky sú vyrábané na plnoautomatických vákuových lisovacích strojoch z recyklovaného ABS-plastu, čo je fakticky najkvalitnejší materiál ktorý sa dá použiť. Je veľmi pružný, ľahký, odolný voči poveternostným podmienkam, veľmi ľahko a jednoducho sa lakuje (možné bez náročných povrchových úprav a príprav). 85% celkovej ponuky firmy Rieger pochádzajú z vlastnej domácej produkcie. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Audi / Model auta: A4
Značka: Opel / Model auta: Vectra
Značka: Audi / Model auta: A3 Sportback
Značka: Audi / Model auta: A6 Avant
Značka: BMW / Model auta: 5 E34
Značka: BMW / Model auta: 3 E46
Značka: BMW / Model auta: M3 CS-Look
Značka: Ford / Model auta: Galaxy
Značka: Mercedes / Model auta: SLK W170
Značka: Mercedes / Model auta: W202
Značka: Opel / Model auta: Calibra
Značka: VW / Model auta: Polo 6N

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Váš názor na decentnú športovú úpravu pre AUDI A6 Avant (4F) z dielne firmy RIEGER tuning ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Rieger Tuning, tak navštívte našu podstránku:

RIEGER tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky AUDI vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

AUDI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6583x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt