support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Lambo Style Doors logo

Audi A4 Cabrio Lambo Style Doors v štýle Lamborghini !

09.Jan.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Lambo Style Doors. Tento štýl dverí sa prvýkrát objavil u talianskych superšportoch Lamborghini a populárny je dodnes. Čo by to bol za showcar bez LSD dverí. Samozrejme že dnes sa tieto dvere nemontujú len na predvádzacie vozy, obľubu si našli aj medzi „smrteľníkmi“. Každý zarytý motorista už počul o nemeckej firme LSD-Doors. Náplňou tejto firmy je výroba a montáž adaptérov potrebných pre „vytvorenie“ takýchto dverí. Vo svojom portfóliu má už viac ako 40 typov vozidiel, ktoré sa pýšia takýmto systémom otvárania dverí. Najnovším prírastkom do tak veľkej rodiny je auto so športovým nádychom už v sériovom stave, Audi A4 8H Cabrio.

KDE BOLO TAM BOLO, AUDI A4 VZNIKLO


Každý pozná výtvory automobilky Audi. Prešpikované modernými prvkami, oblečené do dynamického a častokrát športového oblečenia. Z tejto rady nevybočuje ani Audi A4 kabriolet, ktorý je ideálnym spoločníkom nielen na príjemné slnečné dni, ale aj na sychravé a neúprosné počasie. Vybavené silným motorom a úchvatným dizajnom sa toto auto stáva v rozhodovaní o kúpe nového stroja kandidátom číslo jeden.

Do motorovej ponuky pre tento model sa vtesnalo dokopy šesť motorov, z ktorých najvýkonnejším je šesťvalec FSI s objemom 3,2-litra a celkovým výkonom 255 koní (188 kW). Pre fajnšmekrov je pripravený dvojlitrový motor podporovaný turbom s adekvátnym výkonom 200 konských síl (147 kW). Stačí si už len vybrať.

AUDI A4 S DVERMI LSD


lambo style doors audi
Ak firma predstavuje svoj najnovší produkt, vždy si vyberie nejaké auto, na ktorom bude svoju novinku predstavovať. Aby to nebolo suché, náležite je to konkrétne auto mierne upravené, pričom prioritou je produkt tej danej firmy. V prípade LSD-Doors ide o Audi A4 Cabrio, ktoré bolo decentne, no dostatočne výrazne upravené pre potreby prezentácie. Predstavme si dnešnú novinku, ktorá určite má štýl.
Nemecká firma LSD-Doors sa nesnažila o extrémnu úpravu svojho krajana. Osadila ho decentnými detailmi, pretože prioritou číslo jeden sú pre nich ako firmu, práve dvere auta.
V prednej časti tohto auta, lepšie povedané v spodnej časti predného nárazníka si miesto našiel pár bočných spojlerov. Nezabudlo sa ani na chrómové lemy prednej masky, otvoru na prívod vzduchu ku chladiču motora a ostatných otvorov v prednej časti. Nový difúzor sa vyníma v sériovom zadnom nárazníku, pričom z difúzora vykukuje pár oválnych koncoviek výfuku.
Na svoje si prišlo aj veko zadného kufra, kde sa usalašila decentná lišta, ktorá napodobňuje spojler. Celkový dojem ešte zdobí dvojfarebné lakovanie, ktoré kombinuje fialovo-modrú a sivú. Zabudnúť nesmieme ani na flame vinyl v kombinácii s malými čertíkmi po stranách auta. Bodky za týmto decentným dobrodružstvom dávajú efektné disky

Čo však bude zaujímať nás, sú dvere, Tie, ako som spomínal, sa pýšia LSD štýlom, čiže vertikálnym otváraním. Nemecká firma LSD-Doors asi vie, čo robí, veď nie náhodou má na svojom „úpravarenskom“ konte značky ako BMW, Chevrolet, Ford, Honda, Ferrari, Porsche, Hummer atď. Pre všetky vozy, je ich dokopy asi 40, montuje táto firma práve takéto dvere. Tak na čo váhať?!

lambo style doors audi
Najnovšie prišiel na rad model zo svetovej automobilky Audi, A4 kabriolet. Štýlové auto s ešte štýlovejším doplnkom. Mohlo by sa vám zdať, že takéto dvere nie sú veľmi bezpečné. Musíme vás vyviesť z omylu. Dvere tejto nemeckej firmy spĺňajú všetky európske bezpečnostné štandardy vrátane nemeckého certifikátu TUV. Nie náhodou bol v nemeckom Kraftfahrtbundesamt laboratóriu prevádzaný test, pri ktorom špeciálny mechanizmus bočne narazil do Audi TT, ktoré malo namontované práve takéto LSD dvere. Všetko prebehlo hladko a výsledkom je fakt, že tieto dvere poskytujú minimálne takú dobrú ochranu, ako sériovo vyrábané, klasicky otvárané (pravidlo 96/27/EG).

Výhodou týchto dverí je rýchla a jednoduchá montáž, pri ktorej sa zaobídete aj so základnými nástrojmi, pričom otvárací mechanizmus sa montuje na miesto pôvodného úchytu sériových dverí. Princíp fungovania týchto dverí je, že otvárací mechanizmus pracuje na báze pootvorenia dverí o, maximálne, 25 stupňov a ich následného vyklopenia smerom nahor. K tomu dopomáha i teleskopická plynová vzpera, ktorá nielenže uľahčuje dvíhanie dverí ale taktiež zabraňuje ich samovoľnému „spadnutiu“.

Môžte si byť istí, že tieto dvere dodajú vášmu, doslova každému, autu ten správny a možno aj chýbajúci šmrnc. LSD Kit (dvoje dvere, resp. otváracie mechanizmy) pre toto Audi A4 8H Cabrio vás vyjde na približne 1699 € . Nie je to síce vôbec málo, ale za svoje peniaze zaručene dostanete kvalitu.

Mini fotogaléria Audi A4 cabrio v štýle LSD:Zopár starších recenzií o LSD produktoch:

Crash LSD Novinka LSD


Kompletný sortiment výrobkov od firmy LSD-DOORS si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aký je váš názor na Lambo Style Doors? Nech sa páči, hlasujte:Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy LSD, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

LSD TUNING


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Audi tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12429x    hodnotenie: 17/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt