support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi Audi A4/S4 a Audi TT Hofele Design – dvojnásobný styling logo audi

Audi A4/S4 a Audi TT Hofele Design – dvojnásobný styling

22.Jul.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Osviežiť vzhľad auta sa ešte nikdy nepovažovalo za zlé rozhodnutie, avšak treba ísť nato s citom, aby sme sa nedobrovoľne neocitli v „kategórií“ tuzeri. Ak sú stylingové doplnky vybraté správne, vzhľadom na celkový sériový dizjan auta, je úspech každého takéhoto projektu zaručený. Na trhu funguje zopár firiem, ktoré to s dizajnom vedia a pravidelne „vydávajú“ do sveta svoje najnovšie projekty. Jednou takou je aj nemecký tuner Hofele, ktorý si pre nás pripravil nie jednu, ale hneď dvojicu noviniek týkajúcich sa stylingových paketov pre obľúbené Audi TT a Audi A4.

Audi A4/S4
Kto chce všestrannú limuzínu alebo rodinné kombi, od ktorého vyžaduje spoľahlivosť, vyššiu porciu komfortu, húževnatý motor a v neposlednom rade svieži a hlavne neotrelý dizajn, mal by siahnuť po faceliftovom Audi S4 vo verzii Avant alebo Limuzína. Nová S4-ka prešla viacerými zmenami, no ten typický športový duch v nej drieme stále a aj naďalej je to jedno veľmi príťažlivé auto, ktoré sa na ulici nestratí, zvlášť s tým typickým červeno-chrómovým označením na prednej maske.

S4-ka si pod kapotou vozí turbom dopovaný trolitrový šesťvalec do V, ktorého výkon činí 333 konských síl (245 kW) a až 440 Nm. Šprint na stovku zvládne tento krásavec za naozaj pekných 5,2 sekundy.

Audi TT
Elegantné športové kupé, ktoré v sebe nechce skrývať svoj potenciál, ale chce sa prejaviť. Výrazné športové no zároveň elegantné prvky, silný motor a maximálne pohodlný interiér. Predchodca bol vynikajúci, no nástupca je ešte lepší. Nové Audi TT si skutočne získalo priazeň.

Ak šport, tak do bodky. Audi je známe svojimi nie práve najslabšími motormi, ktoré s radosťou osádza do svojich tátošov. Nové Audi TT dostalo dvojicu motorov, z ktorých vyčnieva zážihový šesťvalec o objeme 3,2-litra, ktorý dokáže vyvinúť maximálny výkon 250 koní (184 kW) pri 6300 ot./minútu a 320 Nm. Elektronicky obmedzená maximálka 250 km/h mu nerobí ani najmenší problém a to nehovoríme o zrýchlení 5,7 sekundy.

HOFELE DESIGN AUDI A4/S4 & AUDI TT


Pre obidva modely firma Hofele Design priniesla stylingový paket, ktorý výrazne podtrhuje športový ponteciál týchto dvoch modelov nemeckej automobilky Audi. Pakety sú na pár detailov totožné, no pri každom aute vyznievajú rôzne.

Pri Audi TT a A4/S4 je pripravený športovo tvarovaný predný nárazník RS-Look, športová maska chladiča s chrómovým lemovaním a oválne koncovky výfuku EVO.

Ďalšie prvky dizajnových paketov sa od tohto momentu líšia – pre model A4/S4 je ešte pripravený ešte zadný difúzor s miestom pre oválne koncovky výfuku.

Zákazníci sa okrem vyššie spomenutých dielov ešte môžu tešiť na prahové nástavce RS-Look, športové krídlo rovnakého modelu, zadný nárazník taktiež RS-Look a bočné panely podľa vzoru Audi RS.

AUDI A4/S4 (B8/8K)HOFELE DESIGN


Audi A4 S4 Hofele Design

Audi A4 S4 Hofele Design

Audi A4 S4 Hofele Design

Audi A4 S4 Hofele Design

Audi A4 S4 Hofele Design

Audi A4 S4 Hofele Design

AUDI TT 8J HOFELE DESIGN


Audi TT Hofele Design

Audi TT Hofele Design

Audi TT Hofele Design

Audi TT Hofele Design

Aktuálny cenník spojlerov a doplnkov HOFELE si stiahnite tu:

preview
download
[ 389 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Aký je váš názor na tuningový program od Hofele Design pre Audi A4/S4 a Audi TT?


Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy HOFELE, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

HOFELE TUNING


Viac informácií k možným úpravám áut značky AUDI vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

AUDI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12536x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt