support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

AS DESIGN – francúzsky špecialista na optický tuning

AS DESIGN – francúzsky špecialista na optický tuning

28.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

A máme pre Vás ďalšie novinky, tentoraz sme vytiahli opäť niečo z francúzskej produkcie. Pred týždňom nám dorazili od firmy AS Design prvé obrázky a informácie o nových „Angel Eyes“ svetlách pre autá Opel Corsa B, Renault Clio II a Peugeot 306 MK2. „ANGEL EYES“ je známky efekt u sériových predných čírych svetiel z vyšších tried áut BMW so svietiacimi parkovacími krúžkami. Vzhľadom na prekrásny vzhľad (číre predné sklo, šošovkové paraboly ako u Xenonových svetlometoch a svietiace krúžky) sa zrodil v tuningovej scéne silný dopyt po takýchto svetlách aj pre iné značky ako BMW. Preto sa začali pred cca. rokom a pol na trhu objavovať prvé takéto tuning svetlá pre autá zo stajne AUDI, HONDA, VW a iné. Dnes by sa najradšej podľa slov tunerov mali vyrábať „ANGEL EYES“ svetlá pre každý jeden model auta na trhu. Žiaľ je ale vývojová fáza týchto svetiel tak časovo, finančne a technicky náročná, že sa na trh nové typy pre určité modely áut uvádzajú relatívne zriedkavo a aj s veľkým časovým posunom. Poďme ale k našej aktuálnej ponuke:

Prvé obrázky nových „Angel Eyes“ svetiel si pozrite tu:

Opel Corsa B
Peugeot 306 MK II
Renault Clio II
preview
preview
preview

V ponuke máme tieto svetlá v nasledovných cenách:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predné svetlá „Angel Eyes“ pre Opel Corsa B: 10.990,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ pre Peugeot 306 MK II: 10.990,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ pre Renault Clio II: 11.990,-Sk / sada (2 ks)


preview
V ponuke zadných tuningových svetiel firmy AS Design nájdeme svetlá pre najrozšírenejšie európske modely automobilov. Vybrať si môžete medzi „3D“ svetlami a krištáľovými zadnými svetlami. Tieto svetlá sú určené pre majiteľov áut, ktorý sa chcú už na prvý pohľad odlíšiť. Okrem zvýšenia svietivosti svetiel dodajú nezameniteľný vzhľad vozidlu. Na druhej strane krištáľové zadné svetlá pôsobia luxusnejším dojmom a nie sú poňaté agresívne. Samozrejme im nechýba dôstojný vzhľad a príjemne osviežia „zadok“ automobilov. Taktiež nájdeme v ponuke tretie brzové svetlá vhodné pre zakomponovanie do zadných spojlerov. Sortiment svetiel vhodne dopĺňajú zadné hmlové svetlá vhodné na ktorýkoľvek automobil a bočné smerové svetlá s čírou optikou. Zabudnúť nesmieme ani na širokú ponuku predných „ Angel Eyes“ svetiel. Samozrejme sú číre. Už na prvý pohľad zaujmú „techno“ štýlom. S takýmito svetlami sa výrazne zvyšuje svetelný účinok, pričom nedochádza k oslňovaniu protiidúcich vozidiel. Estetická stránka je samozrejmá. Veď aký by to bol tuning bez čírych svetlometov? Ku všetkým spomínaným svetlám firma AS Design ponúka aj žiarovky vyvinuté presne pre daný typ svetiel.

Zopár aktuálnych príkladov zo sortimentu „Angel Eyes“ svetiel firmy AS Design sme pripravili sem:

BMW 3 E36
Citroen Saxo
Honda Accord / 94 - 97
Honda Civic / 92 - 95
Honda Civic / 96 - 98
preview
preview
preview
preview
preview
Honda Civic / 99 - 2000
Honda Civic / 96 - 98
Peugeot 206
Peugeot 206 / 98 - 2002
Peugeot 405
preview
preview
preview
preview
preview
Renault Clio I
VW Golf II
VW Golf III
preview
preview
preview

V ponuke máme nasledovné svetlá:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predné svetlá „Angel Eyes“ pre BMW 3 E36: 11.990,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ pre Citroen Saxo: 12.495,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ Honda Accord / 94 - 97: 8.568,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ Honda Civic / 92 - 95: 9.360,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ Honda Civic / 96 - 98: 9.360,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ Honda Civic / 99 - 2000: 9.360,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes Black“ Honda Civic / 96 - 98: 9.690,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ Peugeot 206: 13.280,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ Peugeot 206 / 98 - 2002: 9.590,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ Peugeot 405: 11.290,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ Renault Clio I: 10.990,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ VW Golf II: 3.930,-Sk / sada (2 ks)
- predné svetlá „Angel Eyes“ VW Golf III: 8.990,-Sk / sada (2 ks)
´

AS Design nie sú ale len svetlá. Firma ponúka široký sortiment zadných spojlerov, tzv. krídiel. Jedná sa či už o univerzálne spojlery, ktoré si jednoducho upravíte pre váš automobil, alebo presne pre daný typ auta. Výnimkou nie sú ani spojlery pre kabriolety. Ponúkajú sa v kombinácii s tretím brzdovým svetlom alebo bez neho.

Na týchto obrázkoch si pozrite rôzne typy zadných spojlerov pre autá známych značiek:Popis doplnkuMOC s DPH
- zadné spojlery a krídla na kufor a strechu auta: na dopyt


Nemenej zaujímavá ponuka je aj medzi rôznymi doplnkami pre Vášho miláčika. Či sú to športové spätné zrkadlá, chrómové lišty, otvory pre prívod vzduchu až po rôzne drobnosti do interiéru vozidla. Vďaka tomu si každý záujemca vytvorí individualistické poňatie automobilu.

Správny tuning sa nezaobíde bez výrazných športových diskov kolies. AS Design ponúka disky z ľahkých zliatin v v rozmeroch od 13“ až po 18“ vo vyhotovení v striebornej farbe alebo v chrómovom vyhotovení. Z ich ponuky si vyberie určite aj ten najnáročnejší zákazník.

Tu sme pre vás prichystali pár obrázkov diskov „RACER Wheels“ od firmy AS Design:Popis doplnkuMOC s DPH
- chrómové disky „Racer“ rôznych veľkostí: na dopyt


preview
Asi najzaujímavejšou ponukou firmy AS Design je ponuka tzv. bodykitov pod značkou „ASD Tuning“. Je to vlastne kompletný optický tuning od jedného výrobcu pre daný automobil. Pri kúpe takéhoto bodykitu sa vyhnete problémom ako je celková disharmónia jednotlivých dielcov, zlé lícovanie atď. Montáž je vcelku jednoduchá, pretože výrobca si dáva záležať na kvalite. Teda nové diely ľahko pripevníte na miesto pôvodných. Súprava bodykitu sa väčšinou skladá z predného a zadného nárazníka, bočných prahových nadstavcov, zadného krídla a nezriedka aj spätných zrkadiel. Osadením týchto dielov dostane zaručene každé auto novú, individualistickú tvár a stane sa neprehliadnuteľným na našich cestách a zrazoch. V ponuke sú bodykity pre najrozšírenejšie automobily v Európe, problémom nie je ani individuálne spracovanie návrhov. Všetky tieto výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein).

V tejto galérii si môžete pozrieť upravené autá firmou AS design:Popis doplnkuMOC s DPH
- kompletné sady spojlerov „body kist“ pre rôzne autá: na dopyt


Ponuka firmy AS Design je veľmi široká a pestrá. Popísať na jednom mieste ich celú ponuku je nemožné. Z ich ponuky si vyberie určite každý fanúšik kvalitného tuningu. Popri vcelku príjemným cenám ponúka aj vysokú kvalitu. Pre zvýšenie výkonu napr. ponúka firma športové filtre vzduchu (šišky), vďaka ktorým sa zlepší sanie vzduchu do motora a tým sa mierne zvýši výkon samotného motora.

Dodacie lehoty na výrobky od firmy AS Design sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Tu ešte pár obrázkov Peugeotu 206 a úprava niektorých komponentov v chrómovom dizajne od AS Design:preview
Od roku 1989 sa píše história jednej z najznámejších francúzskych firiem zaoberajúcich sa optickým tuningom. Pochádza z krajiny galského kohúta – Francúzska. Nie je to veľmi veľká firma, ale je o to známejšia medzi všetkými znalcami tuningu. Ide o firmu AS DESIGN, ktorá sídli v meste Besancon. Práve v tomto roku začali s produkciou zadných spojlerov. Neskôr firma AS Design kúpila španielsku malú firmu Prepol a vďaka tomu sa zadné spojlery začali postupne zväčšovať a dostali do vienka brzdové svetlá vyrobené LED technológiou. Časom sa výrobný sortiment firmy AS Design rozrástol o kompletné bodykity pre automobily a široký sortiment autodoplnkov. Z ich širokej ponuky môžeme spomenúť najmä tuningové svetlá (vrátane čírej optiky), už spomínané zadné spojlery, tuningové spätné zrkadlá, ozdobné disky kolies z ľahkej zliatiny a hliníka, doplnky pre zvýšenie výkonu motorov a kompletné úpravy karosérie, tzv. bodykity.


Kompletná ponuka firmy AS Design je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nových a aktuálnych katalógov AS DESIGN 2005 a ASD TUNING 2005. Cena každého katalógu je 99,- Sk.

Kúpiť si môžete katalógy rovno tu:

Katalóg AS Design 2005 (spojlery)
Katalóg AS Tuning 2005 ( svetlá)
preview
preview
katalog
Objednávka katalógu
katalog
Objednávka katalógu


Výrobky od firmy AS Design si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na výrobky od firmy AS Design? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Komu nerobí problém francúzština alebo anglický jazyk, tak sa môže mrknúť aj na stránky nášho partnera:

AS DESIGN
Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom firmy AS Design vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 24787x    hodnotenie: 109/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt