support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Nové „Angel Eyes“ svetlá od FK Automotive

Nové „Angel Eyes“ svetlá od FK Automotive

04.Apr.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

A je to tu. Konečne sme sa dočkali nejakých noviniek v sortimente svetiel u firmy FK Automotive. V piatok minulý týždeň dorazili na sklad v Nemecku nové typy čírych predných svetiel „ANGEL EYES“ pre autá AUDI A4 (typ: 8E), OPEL Astra G, VW Passat 3BG a VW Polo 9N. „ANGEL EYES“ je známky efekt u sériových predných čírych svetiel z vyšších tried áut BMW so svietiacimi parkovacími krúžkami. Vzhľadom na prekrásny vzhľad (číre predné sklo, šošovkové paraboly ako u Xenonových svetlometoch a svietiace krúžky) sa zrodil v tuningovej scéne silný dopyt po takýchto svetlách aj pre iné značky ako BMW. Preto sa začali pred cca. rokom a pol na trhu objavovať prvé takéto tuning svetlá pre autá zo stajne AUDI, HONDA, VW a iné. Dnes by sa najradšej podľa slov tunerov mali vyrábať „ANGEL EYES“ svetlá pre každý jeden model auta na trhu. Žiaľ je ale vývojová fáza týchto svetiel tak časovo, finančne a technicky náročná, že sa na trh nové typy pre určité modely áut uvádzajú relatívne zriedkavo a aj s veľkým časovým posunom.

preview
Pevne veríme, že sa tieto svetlá budú páčiť všetkým majiteľom týchto značiek áut ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty sa pohybujú okolo 10-tich dní odo dňa objednávky. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže (elektrické inštalácie, nastavenie svetiel, atď.) tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je zaiste na Slovensku dosť. Všetky tieto svetlá sú deklarované ako originálne náhradné diely s patričným OEM "Original Equipment Manufacturer" číslom, stačí ich iba priamo vymeniť za pôvodné. Taktiež nie je potrebný zápis do technického preukazu alebo nutná prehliadka auta na stanici technickej kontroly. V balení sa vždy nachádza kompletná sa svetiel, zvyčajne aj s potrebným montážnym materiálom a poprípade aj s novými žiarovkami.

Zvedavý na nové „ANGEL EYES“ svetlá? Nájdete ich v našej galérii:

Značka auta: AUDI A4 8E
Značka auta: OPEL ASTRA G


Značka auta: VW PASSAT 3BG
Značka auta: VW POLO 9N


V ponuke máme pre vás nasledovné doplnky:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predné svetlá „ANGEL EYES“ pre AUDI A4, typ 8E: 11.949,-Sk / sada (2ks)
- predné svetlá „ANGEL EYES“ pre OPEL Astra G: 11.539,-Sk / sada (2ks)
- predné svetlá „ANGEL EYES“ pre VW Passat 3BG: 11.949,-Sk / sada (2ks)
- predné svetlá „ANGEL EYES“ pre VW Polo 9N: 12.359,-Sk / sada (2ks)

Časť FK-áčkových doplnkov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Kompletný cenník výrobkov od firmy FK Automotive si môžete stiahnuť:

preview
download
[ 410 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.preview
História firmy FK siaha až do roku 1995, kde začala s vlastným vývojom a výrobou podvozkových systémov v rôznych technických prevedeniach. Takto si postupom času FK vypracovalo svoje meno a renomé na európskym trhu. Centrála firmy FK Automotive sa nachádza v Nemecku pred bránami Stuttgartu v obci Backnang. Z tohto strediska obsluhuje všetky európske krajiny ako aj trhy na americkom a ázijskom kontinente. O biznis sa tu stará tím z vyše osemdesiatich pracovníkov v závode o celkovej rozlohe vyše 10.000 štvorcových metrov a troch stanovištiach. FK Automotive disponuje aj vlastnými, najmodernejšími CNC frézami a vysokovýkonnými sústruhmi, na ktorých vyrába napr. distančné podložky alebo patróny a závesy pre tlmiče a podvozky, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie kritéria. Od roku 2005 pribudli k tomu ešte nové skladové priestory s veľkosťou 21.000 metrov štvorcových. Len pre zaujímavosť a ako predstavu dimenzie týchto skladov, tu pár čísiel:

 • 3000 setov profesionálnych závitových podvozkov
 • 20000 setov športových pružín
 • 7000 setov športových podvozkov
 • 30000 kusov športových tlmičov
 • 10000 setov dorazov pre tlmiče
 • 10000 kusov rozpier a stabilizátorov
 • 10000 setov distančných podložiek na nápravy auta
 • 5000 kusov hliníkových a zliatinových diskov
 • 50000 setov zadných čírych a predných „Angel Eyes“ svetiel
 • 10000 setov predných a bočných smeroviek
 • 10000 setov športových zrkadiel
 • 30000 kusov športových masiek
 • 50000 setov mračítok predných a zadných svetiel
 • 2000 kusov spojlerov a nárazníkov
 • 3000 kusov športových sedačiek
 • 8000 kusov výfukových systémov a tlmičov
 • 80000 kusov športových filtrov
...... a mnoho ďalších produktov


Ako vidieť, firma FK sa snaží i napriek časov všeobecnej recesie v západnej Európe konať aktívne proti tomuto negatívnemu trendu a to najmä stálymi investíciami a novými produktmi. Takéto zásoby sú ale nevyhnutné pri spoločnosti, ktorá predáva svoje výrobky do vyše 70-tich krajín celého sveta.

Takto vyzerajú priestory firmy FK:Kompletná ponuka od FK Automotive je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg FK Automotive 2005 si môžete kúpiť u nás len za 150,- Sk. Radi vám tento zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguFK-áčkove výrobky si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám ľúbia aktuálne „ANGEL EYES“ novinky od FK? Nech sa pači, hlasujte:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

FK AUTOMOTIVE


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a akciám na tieto svetlomety od firmy FK Automotive vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 40370x    hodnotenie: 57/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt