support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo aston martin Anderson Germany Aston Martin DBS Superior Black Edition pre Jamesa Bonda ??? logo aston martin

Anderson Germany Aston Martin DBS Superior Black Edition pre Jamesa Bonda ???

13.Jun.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Aby mal projekt konkrétnej firmy úspech, musí sa páčiť – musí byť po chuti ešte neznámych potenciálnych zákazníkov. Tento fakt naberá na dôležitosti o to viac v prípade superluxusných a nie bežných automobilov, ktorých majitelia sa radi odlišujú. Nemecký tuner Anderson Germany sa najnovšie pustil do britskej ikony „Bondoviek“ – Aston Martin DBS, z ktorého sa po zásahu úpravcu stalo ešte viac výnimočné auto.

Aston Martin DBS sa po svete premáva už viac ako 5 rokov, no kto by si myslel, že už patrí do staršieho železa, mýli sa. Svojim nadčasovým dizajnom plným športových prvkov hravo zapadá medzi dnešné dizajnové lahôdky a svoje miesto si určite udrží ešte nejaký čas. Aston Martin je auto pre vyvolených – je to auto, ktoré má štýl, vie reprezentovať a hlavne vie zaujať. Nielen meno tejto automobilky robí z tohto auta unikát, ale taktiež jeho samotné spracovanie a zmysel pre estetiku sú veľmi dôležitými faktormi pri tomto skvelom a krásnom aute.

O autách Aston Martin je všeobecne známe, že pod prednými kapotami majú uložené vždy niečo špeciálne. Márne by sme hľadali maloobjemové agregáty – Aston Martin je pre Pánov a tomu je nutné prispôsobiť aj motorový priestor. Tam sa nachádza čistokrvný šesťlitrový dvanásťvalec do V s výkonom úchvatných 510 koní (380 kW) a 569 Nm. Nielen ten zvuk je orgazmický..!

ANDERSON GERMANY ASTON MARTIN DBS SUPERIOR BLACK EDITION


Dvorný úpravca superluxusných a športových vozidiel sa do tohto projektu pustil s poriadne veľkým nadšením – veď nie nadarmo dostal názov Superior Black Edition. Najväčším lákadlom pre oči a z názvu vyplývajúcim faktom je dokonale zladený exteriér tejto nádhery, ktorý je na sto percent tmavý. Bondove auto je teda zahalené do polomatnej čiernej farby, ktorá je doplnená lesklými čiernymi prvkami ako mriežka chladiča, rámy okien, prvky v zadnej časti auta, logá a mriežky na predných blatníkoch. Karbón bol zvolený pre spätné zrkadlá s predným lipom a zatmavením prešli aj predné a zadné svetlomety. Aj takéto projekty dokazujú, že čierna v akejkoľvek podobe ešte ani zďaleka nevyšli z módy. Takto upravený Aston Martin DBS je viac než blaženým stelesnením krásy.

aston martin dbs superior black edition anderson germany james bond

510 koní je pre niekoho málo, pre iného zasa veľa. Tak či onak, v Anderson Germany si povedali, že síce navýšia sériový výkon tohto klenotu, no do špičkovej britskej techniky tentokrát šprtať nebudú. Preto sa rozhodli „len“ pre implementáciu nového výfukového systému so športovými katalyzátormi a taktiež zvodmi. Navyše, tento výfukový systém disponuje elektricky ovládanými klapkami v troch stupňoch, ktoré majú na starosti výraznú zmenu zvukového prejavu. Výkon vďaka tejto modifikácii tak stúpol na hodnotu 565 koní. Čerešničkou nielen samotného dizajnu sú taktiež 21-palcové päťlúčové disky taktiež v lesklej čiernej.

aston martin dbs superior black edition anderson germany james bond

Rovnako ako exteriér, tak aj interiér tohto Brita je rozprávka sama o sebe. Úpravca si dal naozaj záležať a voľbou materiálov a farieb vytvoril skutočne jedinečný a neuveriteľne sexy interiér. Samozrejmosťou je použitý karbón, ktorý nájdeme na ventilácii klimatizácie, madlách dverí, volante, ručnej brzde, prahoch dverí. Tento úžasný materiál je skombinovaný s tmavou Alcantarou a kožou so vzorom karbónu a celkovým kosoštvorcovým vzorom – dohromady prešité červenými stehmi. Jednoducho úžasné!

aston martin dbs superior black edition anderson germany james bond

aston martin dbs superior black edition anderson germany james bond

aston martin dbs superior black edition anderson germany james bond

aston martin dbs superior black edition anderson germany james bond

aston martin dbs superior black edition anderson germany james bond

aston martin dbs superior black edition anderson germany james bond

anderson germany logo

Aston Martin DBS Superior Black Edition v úprave od Anderson Germany:Váš názor na Aston Martin DBS Superior Black Edition od Anderson Germany ? Nech sa páči, hlasujte:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Anderson Germany, tak navštívte našu podstránku::

ANDERSON GERMANY


Viac informácií k možným úpravám áut značky Aston Martin vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

ASTON MARTIN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Martin Cyprian
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 16028x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt