support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Ako ušetriť na opravách za svoje auto v pohodlí svojho domova?

Ako ušetriť na opravách za svoje auto v pohodlí svojho domova?

21.Sep.2017
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Taktiež platíte zbytočne veľa za opravy svojho auta? Áno - je pravda, že vlastniť automobil je drahá záležitosť, avšak máme pre Vás pár menších rád, ktoré Vám možno pomôžu ušetriť pár eur na niečo iné.


Určite to pozná každý z Vás. Máte svoje milované auto, všetko je super, jazdíte si na ňom každý deň a zrazu príde ten moment, keď sa niečo pokazí. Auto odprevadíte do servisu a potom dostanete faktúru. Vtedy si človek uvedomí, že mať auto stojí veľa peňazí. Avšak týchto pár rád Vám zaručene aspoň trošku pomôže.

Na internete je dnes všetko, a tak sa môžete dočítať o svojom automobile viac, ako by ste čakali. Skúste sa naučiť základné veci opraviť sami. Určite Vám to ušetrí veľmi veľa peňazí, pretože servis stojí veľa. Tým pádom budete platiť iba za súčiastky. Ak nie ste technický typ, tak si skúste porovnať ceny servisov. Nie vždy je najlacnejšia možnosť odniesť auto do autorizovaného servisu.

picodi com

Ak chcete ušetriť na dieloch, je tu jednoduchá rada. Pozrite si viac internetových obchodov a určite nájdete tú istú súčiastku za rôzne ceny. To isté platí aj s výbavou, doplnkami a tuningovými dielmi do auta. Najlepšie je na tom to, že si produkt objednáte v pohodlí svojho domova. Dnes sa už nemusíte báť nákupov cez internet.

picodi com

Ak si neviete dať rady a nechce sa Vám celý deň presedieť za počítačom, aby ste zistili, kde sú diely najlacnejšie, máme pre Vás tiež dve rady.

Prvou je prihlásiť svoj e-mail do “newsletteru” daných obchodov. Po prihlásení Vám budú na Váš e-mail chodiť novinky a zľavy, ku ktorým sa dostanete jediným klikom.

Druhou možnosťou sú stránky so zľavovými kódmi. Na nich si stačí nájsť obchody s autodielmi a hneď sa Vám zobrazia všetky zľavy, zľavové kódy a kupóny na množstvo obchodov s autodielmi. Takouto stránkou je napríklad aj Picodi, ktoré na svojom webe ponúka zľavy na obrovské množstvo obchodov.

picodi com logo
Nájdete tu napríklad zľavy aj na HEJ.sk, ktoré taktiež ponúka kvalitné doplnky a príslušenstvo do auta, alebo veľa ďalších e-shopov priamo zameraných na autodiely a doplnky. So zľavami ľahko ušetríte nemalé peniaze a postupne si môžno našetrite aj na nejaké poriadné auto! :-)

picodi com

Viac informácií k možným úpravám, opravám, či poskytnutým autodoplnom ti radi poskytneme.

AUTODOPLNKY tuning


Volajte, píšte, mailujte...

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 1305x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt