support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo oleje Oleje, mazivá, aditíva a vône do auta - kvalita od Liqui Moly logo aditiva

Oleje, mazivá, aditíva a vône do auta - kvalita od Liqui Moly

12.Jul.2018
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Spoločnosť Liqui-Moly má za sebou vyše 50 ročnú históriu a za tento čas sa jej podarilo prepracovať medzi svetovú špičku v segmente olejov, mazív a iného autopríslušenstva. Ich produkty sa vyznačujú vysokou úžitkovou hodnotou, jednoduchosťou používania a výbornou kvalitou. Aktuálne ponúkame kompletný sortiment prípravkov Liqui-Moly pre osobné autá, motorky, úžitkové vozidlá a rôzne stroje. Ponuka sa však pravidelne rozrastá a teraz vám môžeme predstaviť niekoľko nových olejov, aditív a dokonca aj vôní do auta.

Nemecká firma Liqui-Moly je určite dobre známa každému, kto sa trochu zaujíma o motorizmus. Názov tejto spoločnosti sa za dobu svojej existencie stal synonymom pre kvalitu a po celom svete využívajú prostriedky s logom Liqui-Moly milióny motoristov. Firma tomuto úspechu môže vďačiť predovšetkým svojej komplexnej ponuke produktov, v ktorej nechýbajú aditíva, rôzne mazivá, ochranné prípravky, autokozmetika, lepidlá a tesnenia, či príslušenstvo pre autoservisy. Navyše ponúka aj prostriedky určené pre plavidlá a záhradnú techniku. Aktuálne do našej ponuky prostriedkov Liqui-Moly pribudlo viac než 45 zaujímavých noviniek.

Liqui-Moly motorové oleje


Najviac noviniek pribudlo v kategórii motorové oleje. Konkrétne môžeme hovoriť o 4-litrových baleniach motorových olejov pre 2-taktné a 4-taktné motory motocyklov, prípadne o olej pre motokáry. Dané oleje sa vyznačujú výbornými mazacími vlastnosťami, zostavené sú z kvalitných syntetických látok a aditív, vďaka čomu sú dané oleje tepelne stabilné a spoľahlivo chránia pohyblivé časti motora. Medzi novinky takisto pribudli motorové oleje Special Tec a viacero druhov olejov do prevodoviek.

Liqui Moly prípravky pre čistenie DPF filtrov


Filtre pevných častíc sú už dnes povinnou výbavou nových automobilov s dieselovými motormi. Tento komponent najmä pri starších modeloch však majiteľom vozidiel pomerne často spôsobuje starosti. Pri častých krátkych jazdách po meste sa DPF nestíha regenerovať čo môže viesť k jeho zaneseniu. Spoločnosť Liqui-Moly vyvinula sadu špeciálny prípravkov určených na čistenie filtrov pevných častíc.

Liqui-Moly všeobecne do auta


Spoločnosť Liqui-Moly dbá aj o svoju ponuku autokozmetiky. Vďaka tomu vám môžeme predstaviť 5 nových sviežich vôní do auta, ktoré v interiéri vášho auta dotvoria tú správnu atmosféru. Siahnuť môžete teda najnovšie už aj po arómach: citrón, pomaranč, marhuľa, sport (oceán) a vanilka.

Liqui-Moly ďalšie prípravky na údržbu motorových vozidiel


Ponuka autopríslušenstva Liqui-Moly je mimoriadne široká, medzi novinky môžeme ešte zaradiť prísady do hydraulických systémov, mazivá na laná, univerzálny mazací tuk, či brúsnu a leštiacu pastu na sklo.

Hlavné výhody produktov Liqui-Moly:
- Prvotriedna kvalita
- Vyše 50-ročné skúsenosti
- Jednoduchá aplikácia prípravkov
- Pre dokonalú starostlivosť o vašu motorku, auto a iné stroje
- Veľmi priaznivá cena


Liqui-Moly


Nemecká firma Liqui-Moly bola založená ešte v roku 1957, zaujímavosťou je, že ich prvým výrobkom bolo patentované aditívum vyrábané na báze tekutého molybdénu (liquified molybdenum). Tento prípravok sa však stal taktiež základom pre názov firmy, ktorý sa v priebehu rokov stal známym prakticky každému fanúšikovi motorizmu. Firma Liqui-Moly sa dodnes venuje výrobe mazív, olejov a chemických prípravkov prevažne pre použitie v automobiloch. Táto nemecká spoločnosť sa taktiež preslávila aj v motoršporte spoluprácou s viacerými pretekárskymi tímami.

motorový olej aditíva maziva vone do auta cistenie dpf filtrov autokozmetika čistiace prostriedky na auto liqui moly

Aditíva, motorové oleje, mazivá, prípravky na čistenie DPF filtrov, vône do auta a iné výrobky od LIQUI-MOLY si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na nemecké výrobky značky Liqui Moly ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k výrobkom LIQUI-MOLY Vám radi poskytneme. Informácie o produktoch tejto firmy nájdete aj na našej podstránke:

LIQUI-MOLY


Viac informácií ku autokozmetike ako takej Vám radi poskytneme. Autokozmetiku nájdete na našej podstránke:

AUTOKOZMETIKA


Zoznam článkov o aditívach nájdete tu:

ADITÍVA


Zoznam článkov týkajúcich sa motorového oleja nájdete tu:

MOTOROVÝ OLEJ


Zoznam článkov na tému motor a motorový tuning nájdete tu:

MOTOR


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4092x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt