support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo oleje Liqui-Moly – aditíva, motorové oleje, čistiace prostriedky, prísady do LPG a CNG, odstraňovače, tmely logo aditiva

Liqui-Moly – aditíva, motorové oleje, čistiace prostriedky, prísady do LPG a CNG, odstraňovače, tmely

03.Dec.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Každý správny motorista, pre ktorého je auto viac než len obyčajným dopravným prostriedkom, by mal mať vo svojej výbave niekoľko chemických prípravkov. Ak sa chcete starostlivosti o auto venovať seriózne a poctivo, bez špeciálnych prípravkov sa nezaobídete. Či už teraz máte na mysli aditíva k palivám, či oleja, kozmetické prípravky, alebo tesniace hmoty (tmely). Toto všetko nájdete v kompletnej ponuke prípravkov od Liqui-Moly.

Nemecká firma Liqui-Moly je už desiatky rokov ikonou v segmente autokozmetiky a chemických prípravkov. Preslávila sa nielen kvalitou svojich produktov, ale aj účasťou v motoršporte a spoluprácou s viacerými svetoznámymi pretekárskymi tímami. Hneď úvodom vás však chceme ubezpečiť, že výrobky od firmy Liqui-Moly neoceníte len pri starostlivosti o vaše auto, súčasťou ponuky sú tiež prípravky určené pre záhradnú techniku, lode, člny, či motocykle.

Korózia na aute? Prípravky Liqui-Moly to hravo vyriešia


Široká ponuka autochémie zahŕňa množstvo rôznych prípravkov, či už hľadáte aditíva do palív a olejov, alebo rôzne iné mazivá, medzi výrobkami Liqui-Moly si určite vyberiete. Najmä pre majiteľov starších áut budú určite veľmi zaujímavé viaceré ochranné prípravky proti korózii, alebo lepiace a tesniace hmoty (tmely), vďaka ktorým môžete zabrániť množstvu problémov súvisiacich so zatekajúcou vodou. V ponuke prípravkov Liqui-Moly však nechýbajú ani kozmetické prípravky, vďaka ktorým udržíte svoje auto v špičkovom stave, za pozornosť najmä pri tuningu áut stoja najmä prípravky pre upravené motory, či rôzne prípravky pre autodielňu.

Čistiace prostriedky Liqui-Moly – odstraňovače asfaltu, údržba interiéru


Ako sme už spomenuli vyššie Liqui-Moly vyrába množstvo kvalitných prípravkov pre čistenie a údržbu áut. Spomenúť môžeme napríklad spreje, ktoré „oživia“ plastové a gumové diely, vďaka nim bude vaše auto vyzerať úplne ako nové. Taktiež v ponuke prípravkov Liqui-Moly nájdete kvalitné prostriedky na kompletnú údržbu interiéru auta, leštiacu pastu na chróm, či prípravky na dokonalé vyčistenie skiel. Ak hľadáte prípravok, ktorý „pohladí“ lak vášho auta, určite neprehliadnite autošampóny, leštiace utierky, či špeciálny odstraňovač asfaltu.

Liqui-Moly aditíva a mazanie


Ak hľadáte vhodné aditívne prostriedky, ako zabezpečiť hladký chod motora a ochranu jeho pohyblivých častí, Liqui-Moly je výrobcom rôznych druhov motorových olejov pre motocykle, plavidlá, úžitkové automobily, či záhradnú techniku. V tomto segmente nájdete aj rôzne hydraulické, či prevodové oleje a klzné laky. Za pozornosť stojí aj fakt, že firma Liqui-Moly vyrába aj oleje pre autá s pohonom na CNG alebo LPG.

HLAVNÉ VÝHODY autokozmetiky a čistia Liqui-Moly:
- Dlhoročná história a tradícia
- Kvalitné prípravky, ktoré ocení každý
- Prípravky sa dajú použiť v aute, doma, v dielni
- Vynikajúca cena
- Jednoduchá aplikácia prípravkov
- Dokonalá starostlivosť pre vaše auto, motorku alebo inú techniku


Liqui-Moly


Nemecká firma Liqui-Moly bola založená ešte v roku 1957, zaujímavosťou je, že ich prvým výrobkom bolo patentované aditívum vyrábané na báze tekutého molybdénu (liquified molybdenum). Tento prípravok sa však stal taktiež základom pre názov firmy, ktorý sa v priebehu rokov stal známym prakticky každému fanúšikovi motorizmu. Firma Liqui-Moly sa aj dodnes venuje výrobe mazív, olejov a chemických prípravkov prevažne pre použitie v automobiloch. Táto nemecká spoločnosť sa taktiež preslávila aj v motoršporte spoluprácou s viacerými pretekárskymi tímami.

motorový olej aditíva odstraňovače asfaltu tmely autokozmetika čistiace prostriedky na auto liqui moly

Aditíva, motorové oleje, autokozmetika, prísady do LPG a CNG LIQUI-MOLY si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na nemecké výrobky značky Liqui Moly ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k výrobkom LIQUI-MOLY Vám radi poskytneme. Informácie o produktoch tejto firmy nájdete aj na našej podstránke:

LIQUI-MOLY


Viac informácií ku autokozmetike ako takej Vám radi poskytneme. Autokozmetiku nájdete na našej podstránke:

AUTOKOZMETIKA


Zoznam článkov o aditívach nájdete tu:

ADITÍVA


Zoznam článkov týkajúcich sa motorového oleja nájdete tu:

MOTOROVÝ OLEJ


Zoznam článkov na tému motor a motorový tuning nájdete tu:

MOTOR


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15400x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt