support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

ADDICTED TO SPEED – TUNING CREW - spolu dosiahneme viac

ADDICTED TO SPEED – TUNING CREW - spolu dosiahneme viac

12.Jan.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Na začiatku zájdeme trochu do histórie. Poznáte príbeh o Svätoplukovi a jeho synoch? Ak nie ozrejmím. Svätopluk mal troch synov. Na smrteľnej posteli každému z nich podal jeden prút a kázal im ho zlomiť. Samozrejme sa to podarilo každému. No potom im dal tri zviazané prúty a tie im tiež kázal zlomiť – no samozrejme ich nezlomili ( asi jedli málo Mega-massu ). Čo z toho vyplýva? V tíme, kolektíve, alebo nazvite to ako chcete dokáže byť aj najslabší silný.
Toto bolo v našom úmysle na začiatku -> vytvoriť skupinu, tím, kolektív, ktorý spája podobná diagnóza = tuning, láska k vôni benzínu a spálených gúm, niekoho kto nie len o autách rozpráva, ale autami žije. Podarilo sa. Dámy a páni predstavujem vám tuning klub ADDICTED TO SPEED, ktorý tvoria „automaniaci“ z okolia Žiaru nad Hronom, Banskej Štiavnice, Žarnovice a po novom aj z Prievidze (radi príjmeme členov aj z iných okresov).

Začiatky však neboli ľahké, nápad bol no ale ako nájsť a pospájať týchto ľudí? Čo myslíte? JJ pokec na webe. Stačilo poslať prihlasovací formulár vybraným nickom a o pár dní sa začal napĺňať schránka mailami záujemcov. Jasné, že tento spôsob hľadanie nie je práve ten najlepší, ale na začiatok stačí. Oficiálne sa vznik klubu datuje na začiatok augusta 2009 pod názvom ADDICTED TO SPEED ( ďalej len ATS).

vw polo addicted to speed

vw golf 4 addicted to speed

Čiastočný dôvod vzniku klubu sme už spomenuli na začiatku -> spájať ľudí s rovnakými záujmami a „úchylkami“. Samozrejme myslím tie úchylky na štyroch kolesách. Medzi ďalšie dôvody by sme zaradili priblíženie tuningu ľuďom všetkých vekových kategórií, nech už konečne pochopia, že tuning nie je len o frajerine ale je to životný štýl, zábava, koníček rovnako ako futbal, štrikovanie, či sledovanie televízie. Už nás nebaví počúvať reči o tom, že tuneri jazdia rýchlo -> dámy a páni pár info = ak to hučí, nemusí to ísť vždy rýchlo :-P. To, o čom tu hovoríme sa volá placebo efekt. "Niečo vyzerá športové a rýchle, tak stopercentne to aj rýchlo ide". Tieto a mnohé iné keci by sme radi vyvrátili akciami, ktoré začneme organizovať ako tím už od roku 2010. Bude sa jednať o akcie typu tuning zrazov ako ich poznáte ale aj kopa mini-stretnutí so spriaznenými klubmi, nejaké tie opekačky a pod. Myslíme, že je sa na čo tešiť. Tuningová spoločnosť Cobra tuning, ktorá je jedna so spriatelených firiem by nemala tiež chýbať ;-).

Pokiaľ zdieľate s nami podobné názory, máte pekne upravené auto a záujem stať sa členom klubu, zájdite na našu stránku www.addictedtospeed.sk, kde sa dozviete viac informácií o prihlásení do ATS.


Poprípade nás kontaktujte na e-maile: addictedtospeedSR@gmail.com .

Klub ADDICTED TO SPEED - Tuning Crew (foto archív ATS 2009):
Výhody pre členov ADDICTED TO SPEED:
- prezentovanie svojho auta na www.addictedtospeed.sk
- zľavy ktoré si môžu uplatňovať členovia u našich partnerov (podmienkou je členstvo v klube minimálne 3 mesiace)
- vzájomná pomoc pri úpravách
- podpora na zrazových súťažiach
- iné

Do dnešného dňa má klub 20 registrovaných členov, ktorých autá si môžete pozrieť na nasledujúcich fotografiách a videu. Nepreferujeme ani jednu z typov úprav. Máme členov, ktorí sa venujú len vizuálnej stránke tuningu, iný performance a samozrejme nesmie chýbať ani zastúpenie maniakov na hudbu, no máme vo svojich radoch aj takých, ktorí s tuningom len začínajú. Veď predsa nie sme tí, ktorí by do svojich radov nepustil tých čo nemajú veľké úpravy. Práve naopak, treba podporiť aj tých čo si niektoré úpravy nevedia spraviť sami – spoločnými silami dosiahneme viac. Veď o tom je to slovko „klub“. No nie?

S pozdravom klub Addicted To Speed

addicted to speed logo

ADDICTED TO SPEED: Snow Paradise - Janova LehotaČo poviete na nový klub ADDICTED TO SPEED - Tuning Crew ?Viac informácií k tomuto klubu vám radi poskytneme. Volajte, píšte faxujte:

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Patrik Cabánik
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5933x    hodnotenie: 12/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt