support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Prudko jedovatý chrobák od „ABT-Sportsline“ logo

Prudko jedovatý chrobák od „ABT-Sportsline“

16.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Niečo o sériovke:

New Beetle berie útokom srdcia ľudí. Svojím nezameniteľným dizajnom je nový Beetle autom na zamilovanie. A s najmodernejšou technikou, excelentnou kvalitou a veľkorysým vybavením poskytuje všetko, čo od auta značky Volkswagen väčšina očakáva. O exteriéri a interiéri vozidla Beetle sa dá povedať čokoľvek iba nie, že je všedný. A to napriek tomu že ho vyrábajú v krajine Tequili (oblbujúci alkoholický nápoj), presnejšie v Mexiku. New Beetle síce zďaleka nedosahuje predajné čísla svojho predchodcu, no aj tak sa preň rozhodlo už vyše 800 000 ľudí. Fanúšikovia „Chrobákov“ častokrát pri pohľade na VW New Beetle upadajú do spomienok na starý VW "Chrobák", ktorý dodnes drží rekord najpredávanejšieho automobilu na svete !!!

Metamorfóza od Abta:

Vyhlásená nemecká tuningová spoločnosť Abt rozšírila svoju ponuku o výkonový kit pre VW New Beetle s motorom 1,8 T. Tento motor automobilka začala do Beetla montovať práve na základe žiadostí zákazníkov až minulý rok. Abt využil rozsiahle skúsenosti s úpravami tohoto motora a za pomoci nového turbodúchadla, výkonnejších vstrekovačov paliva, väčšieho chladiča stlačeného vzduchu a nového softvéru v riadiacej jednotke dosahuje motor ich beetla na motorovej brzde 165 kW (225k) pri 6 100 otáčkach a maximálny krútiaci moment 300 Nm od 3 200 po 4 800 otáčok. To je o celých 55 kW viac, ako má motor v sériovo dodávanom aute (len pre zaujímavosť, najslabšia verzia VW Beetle s motorom 1,4 má rovných 55kW..:). Akcelerácia takto upraveného auta sa zlepšila z 9,3 na 8,4s z 0 na 100 km/h, a maximálka je u verzie Cabrio tesne pod hranicou 220 km/h. Komu teda nestačí sériový Beetle Cabrio 1,8T za 24 000 eúr, za ďalších 3 480 eúr si môže dopriať slušné stádo koní naviac. Samozrejmosťou je dodržanie všetkých emisných noriem a špičkové spracovanie, potvrdené certifikátom TÜV a pochopiteľne i grafom z motorovej brzdy.

Ste zvedaví na tohto jedovatého chrobáka? Nech sa páči, fotky máme tu:


V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- zvýšenie výkonu na 82kW (112PS), 245Nm, 19TDI: 28.560,-Sk / ks
- zvýšenie výkonu na 92kW (125PS), 290Nm, 19TDI: 38.080,-Sk / ks
- zvýšenie výkonu na 142kW (193PS), 260Nm, 1,8T: 52.360,-Sk / ks
- spevnená podpera motora: 11.900,-Sk / ks
- kompletný výfukový systém: 47.600,-Sk / sada
- zadný športový výfuk: 15.232,-Sk / ks
- športový podvozok (tlmiče + pružiny): 33.320,-Sk / sada (4 ks)
- športový závitový podvozok (tlmiče + pružiny): 42.840,-Sk / sada (4 ks)
- stabilizátor pre podvozok: 14.280,-Sk / ks
- športové pružiny, -35mm: 9.520,-Sk / sada (4 ks)
- nadstavec na predný nárazník, chrómový: 13.804,-Sk / ks
- nadstavec na zadný nárazník, chrómový: 13.804,-Sk / ks
- mračítka predných svetiel, chrómové: 4.284,-Sk / sada (2 ks)
- rámčeky hmlových svetiel, chrómové: 4.284,-Sk / sada (2 ks)
- bočné lišty, nadstavce, chrómové: 5.712,-Sk / sada (2 ks)
- zadné nadstavce na blatníky, chrómové: 5.712,-Sk / sada (2 ks)
- predná mriežka, chrómová: 1.428,-Sk / ks
- hliníkové koberce do interiéru auta: 4.760,-Sk / sada (4 ks)
- športové hliníkové pedále: 3.808,-Sk / sada
- radiaca páka, koža + chrómová: 2.856,-Sk / ks
- športový brzdový kit (kotúče + hadičky): 15.232,-Sk / sada
- alu disky ABT (rôzne veľkosti a prevedenia): na dopyt

Promo leták Abtového Beetla si stiahnite tu (PDF dokument):

preview
download
[ 355 Kb ]

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Abt Sportsline sa pohybujú okolo 14 až 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky výrobky od firmy Abt Sportsline si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Spoločnosť Abt Sportsline – „Budúcnosť s tradíciou“. Cez 40 rokov skúseností v motor-športe a tuningu ako aj v inovatívnych riešeniach a vývojoch vytvára Abt Sportsline poprednú spoločnosť na svete pre autá značky AUDI, VW, Škoda a SEAT. Motto celej spoločnosti znie: “Exkluzívne napriek konkurencii”. Každým rokom opúšťa stredisko Kempten zhruba 2000 upravených áut. Stredisko Kempten je aj domov úspešného DTM tímu. Abt Sportline je stredobodom pozornosti kôli technickej spôsobilosti a vyspelosti. “Časom sme sa rozvíjali k pravému vyrobcovi áut. V Kemptene máme vybavenie vyrábať autá”. hovorí pán Hans-Jurgen Abt. Od počítačovej realizácií cez CAD systém, kde sa navrhujú rôzne súčiastky sa celá výroba môže udiať v spoločnosti Abt Sportsline. Vysoko-kvalifikovaní spolupracovníci, inžinieri a ostatní zamestnanci boli zvyknutí pracovať náročným požiadavkám a tým rástla kvalita a produktivita, čím bolo dôležité pre každého zo zákazníkov. Ladenie motora zohráva veľkú úlohu a spoločnosť Abt to dobre vie na základe skúseností počas rokov, čo je na trhu. Pre spoločnosť Abt Sportline je nesmierne dôležité podporovať motoršport v ladení motorov a tak dosahovať výborné výsledky. Čo sú príkladom aj úspechy ABT od r. 1999 v nemeckej súťaži DTM v ktorých získali hodnotenia. Najväčším úspechom je cena Laurenta Aielloha v DTM v sezóne 2002.

Tu ešte krátky výber z ostatného sortimentu úprav firmy Abt:

Značka: AUDI / Model: RS4 „AS400“
Značka: AUDI / Model: A3 „AS3“


Značka: AUDI / Model: A6 „AS6“
Značka: SEAT / Model: Altea


Značka: SEAT / Model: Leon
Značka: VWKompletná ponuka od firmy Abt je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg ABT 2005 – AUDI alebo VW si môžete kúpiť u nás len za 99,- Sk. Radi vám tieto zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalógy rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalógu

katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Abt Sportsline si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte vy na toto zlostné mini žihadlo? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ABT Sportsline, tak navštívte našu podstránku:

ABT Sportsline tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7815x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt