support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Tuner Abt Sportsline a jeho nová Audi AS4 logo

Tuner Abt Sportsline a jeho nová Audi AS4

07.Apr.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tesne pred začiatkom sezóny 2005 prichádza dvorný ladič Audi a zároveň úspešný tím Nemeckých okruhových majstrovstiev, firma ABT s paketom pre nové Audi A4. Tento model bol mimoriadne úspešný v minuloročnej sezóne DTM, medzičasom však prešiel faceliftom, takže ABT oslavuje triumf roku 2004 už v novom kabáte so vzhľadom modelu 2005. S trochou nadsadenia sa dá povedať, že á-štvorku obliekli do pretekového overalu, vravia tomu „pretekové auto pre každodenné použitie“. Na karosérii pribudli výrazné podnárazníky originálnych tvarov, spolu so širokými prahovými nadstavcami a nenápadnou lištou na odtrhovej hrane kufra, ktorá vyvoláva efektívny prítlak vo vyšších rýchlostiach.

Už zvedavý na vzhľad Audi „AS4“? Obrázky nájdete v našej galérii:


Keďže je AS 4 postavené na základe modelu 2,0 TDi, pustili sa u ABT-a i do tradičného upravovania riadiacej jednotky. Výkon vďaka tomu poskočil zo sériových 140 na 170 koníkov a krivka krútiaceho momentu vrcholí na hodnote 370 Nm. Maximálna rýchlosť je teraz 217 km/h. Samozrejmosťou u tejto firmy je i výmena brzdovej sústavy za výkonnejšiu a výmena výfukovej sústavy za nerezový „duplex“ systém vlastnej výroby ukončený štyrmi koncovkami. ABT štandardne dodáva AS 4 na 18 alebo 19 palcových diskoch, za príslušný poplatok však splnia takmer každú, i neštandardnú požiadavku.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
Exteriér:
- predný spojler pod nárazník: 17.612,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce: 18.564,-Sk / sada (2 ks)
- zadný spojler pod nárazník: 15.708,-Sk / ks
- zadný prídavný spojler ma kufor: 13.329,-Sk / ks
- vyhĺbenia pre zadné koncovky výfuku: 7.616,-Sk / sada (2 ks)
Motor:
- modifikácia riadiacej jednotky (z 140 na 170PS): 42.840,-Sk / ks
- modifikácia riadiacej jednotky (na 252PS): 71.400,-Sk / ks
Interiér:
- radiaca páka, koža, s logom Abt: 2.856,-Sk / ks
Podvozok:
- športový podvozok (tlmiče + pružiny): 39.508,-Sk / sada (4 ks)
- športový závitový podvozok (tlmiče + pružiny): 52.360,-Sk / sada (4 ks)
- športové pružiny, zníženie 35 až 40mm: 11.424,-Sk / sada (4 ks)
Výfuk:
- zadný koncový tlmič, nerez, dvoj-koncovka: 35.700,-Sk / ks


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Abt Sportsline sa pohybujú okolo 14 až 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky výrobky od firmy Abt Sportsline si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Spoločnosť Abt Sportsline – „Budúcnosť s tradíciou“. Cez 40 rokov skúseností v motor-športe a tuningu ako aj v inovatívnych riešeniach a vývojoch vytvára Abt Sportsline poprednú spoločnosť na svete pre autá značky AUDI, VW, Škoda a SEAT. Motto celej spoločnosti znie: “Exkluzívne napriek konkurencii”. Každým rokom opúšťa stredisko Kempten zhruba 2000 upravených áut. Stredisko Kempten je aj domov úspešného DTM tímu. Abt Sportline je stredobodom pozornosti kôli technickej spôsobilosti a vyspelosti. “Časom sme sa rozvíjali k pravému vyrobcovi áut. V Kemptene máme vybavenie vyrábať autá”. hovorí pán Hans-Jurgen Abt. Od počítačovej realizácií cez CAD systém, kde sa navrhujú rôzne súčiastky sa celá výroba môže udiať v spoločnosti Abt Sportsline. Vysoko-kvalifikovaní spolupracovníci, inžinieri a ostatní zamestnanci boli zvyknutí pracovať náročným požiadavkám a tým rástla kvalita a produktivita, čím bolo dôležité pre každého zo zákazníkov. Ladenie motora zohráva veľkú úlohu a spoločnosť Abt to dobre vie na základe skúseností počas rokov, čo je na trhu. Pre spoločnosť Abt Sportline je nesmierne dôležité podporovať motoršport v ladení motorov a tak dosahovať výborné výsledky. Čo sú príkladom aj úspechy ABT od r. 1999 v nemeckej súťaži DTM v ktorých získali hodnotenia. Najväčším úspechom je cena Laurenta Aielloha v DTM v sezóne 2002.

Tu ešte krátky výber z ostatného sortimentu úprav firmy Abt:

Značka: AUDI / Model: RS4 „AS400“
Značka: AUDI / Model: A3 „AS3“


Značka: AUDI / Model: A6 „AS6“
Značka: SEAT / Model: Altea


Značka: SEAT / Model: Leon
Značka: VWKompletná ponuka od firmy Abt je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg ABT 2005 – AUDI alebo VW si môžete kúpiť u nás len za 99,- Sk. Radi vám tieto zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalógy rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalógu

katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Abt Sportsline si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám ľúbi Abtov dizajn áut? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ABT Sportsline, tak navštívte našu podstránku:

ABT Sportsline tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Audi tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7350x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt