support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Rodinný kombík AUDI AS3 Sportback od ABT logo

Rodinný kombík AUDI AS3 Sportback od ABT

20.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Novinka minuloročnej jesene, Audi A3 Sportback sa konečne tiež dostala do pozornosti dvorného úpravcu. Auto, ktoré automobilka prezentuje ako spojenie dynamického kupé a reprezentatívneho kompaktu vstupuje do triedy športových automobilov.

Paket AS 3 je k dispozícii pre všetky motorové verzie, pričom výkonové úpravy sa dotýkajú dvoch z nich. Dvojliter TDi, disponujúci v základnej verzii výkonom 103 kW (140 koní) je bohatší o 22kW (30 koní), konečný údaj je teda 125 kW (170 koní), čím sa hranica maximálnej rýchlosti posunula na 207 km/h s točivým momentom, ktorý tiež stúpol a to na 370Nm. Manažmentom motora je priame vstrekovanie BOSCH EDC16. Jeho kombinovaná spotreba je 5.7 litra na 100 kilometrov a z 0 na 100km/h zrýchli za 8.7 sekúnd. Podvozok je iba mierne modifikovaný vďaka použitiu kratších strún s tuhšou charakteristikou. Maximálny výkon prepĺňaného benzínového agregátu TFSi stúpol zo 147 kW (200 koní) na 169 kW (230 koní), z nuly na 100 km/h zrýchli za 6.1 sekúnd. Benzínový štvorvalec s priamym vstrekovaním je opatrený 16V.

Abtova úprava Audi kombíka je prichystaná v tejto galérii:


Do stylingového balíka, kam patrí iná maska chladiča, predný i zadný podnárazník a prahové nadstavce zapadajú i originálne disky ABT Sportsline SP1 v klasickom päťcípom dizajne. AS 3 môže byť vybavené i novým priechodnejším tlmičom výfuku s dvoma alebo štyrmi vyústeniami, pýšiacim sa nenásilným, ale sýtym zvukom. Interiér je takmer nezmenený, nová je iba hlavica radiacej páky a koberčeky, oboje s logom ABT.

S radiacou pákou je možné preraďovať medzi šiestimi stupňami pod 0.2s. Navigačný systém so 6,5“ displejom je schopný prehrávať CD aj MP3. Dvere vodiča sa otvárajú až po 75° hranicu, čo umožňuje maximálny komfort pri nastupovaní. Nie je veľa áut, ktoré by mali tak dobrý bočný profil ako AS3. Uprednostnili by sme ho aj pred modelmi rovnakej triedy, lebo každý, kto by mal AS3 by sa rád pochválil a môžu s ním pohodlne cestovať ďalšie štyri osoby, čo u konkurenčných modeloch nieje častým javom.

Vývojári v ABT odviedli výbornú prácu. ABT pridalo už aj tak erotickým krivkám Audi ešte trochu silikónu pre lepší pôžitok z jazdy ;-). A keď by ste sa príliš zahľadeli počas jazdy na krivky, tak vás ochránia dva airbagy integrované vo volante. A aby vaša priateľka nezačala žiarliť, má po ruke dostatok úložných priestorov ;-). Toľko v skratke o Audi AS3 ktoré vyšlo z radov najelegantnejšieho automobilového koncernu.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
Exteriér:
- predný spojler pod nárazník, materiál PUR HS-RIM: 14.280,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce, materiál PUR HS-RIM: 17.136,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník, materiál PUR HS-RIM, iba s „Duplex“ výfukom: 13.330,-Sk / ks
- zadné strešné krídlo, materiál PUR: 8.570,-Sk / ks
Motor:
- modifikácia riadiacej jednotky Audi A3 1,9 ltr. TDI (z 105 na 130PS): 40.460,-Sk / ks
- modifikácia riadiacej jednotky Audi A3 (8P)2.0 TDI (z 140 na 170PS): 42.840,-Sk / ks
Interiér:
- luxusné koberčeky, rôzne farby, s logom Abt: 4.760,-Sk / sada (4 ks)
Podvozok:
- športový závitový podvozok (tlmiče + pružiny): 57.120,-Sk / sada (4 ks)
- športový pružiny, zníženie 35 až 40mm: 10.470,-Sk / sada (4 ks)
Výfuk:
- zadný koncový tlmič, nerez, „Duplex“ systém, O 76mm: 28.560,-Sk / sada
Disky kolies:
- Abt disky vo veľkostiach 7x16 až 8,5x19“: už od: 11.424,-Sk / ks

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Abt Sportsline sa pohybujú okolo 14 až 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky výrobky od firmy Abt Sportsline si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Spoločnosť Abt Sportsline – „Budúcnosť s tradíciou“. Cez 40 rokov skúseností v motor-športe a tuningu ako aj v inovatívnych riešeniach a vývojoch vytvára Abt Sportsline poprednú spoločnosť na svete pre autá značky AUDI, VW, Škoda a SEAT. Motto celej spoločnosti znie: “Exkluzívne napriek konkurencii”. Každým rokom opúšťa stredisko Kempten zhruba 2000 upravených áut. Stredisko Kempten je aj domov úspešného DTM tímu. Abt Sportline je stredobodom pozornosti kôli technickej spôsobilosti a vyspelosti. “Časom sme sa rozvíjali k pravému vyrobcovi áut. V Kemptene máme vybavenie vyrábať autá”. hovorí pán Hans-Jurgen Abt. Od počítačovej realizácií cez CAD systém, kde sa navrhujú rôzne súčiastky sa celá výroba môže udiať v spoločnosti Abt Sportsline. Vysoko-kvalifikovaní spolupracovníci, inžinieri a ostatní zamestnanci boli zvyknutí pracovať náročným požiadavkám a tým rástla kvalita a produktivita, čím bolo dôležité pre každého zo zákazníkov. Ladenie motora zohráva veľkú úlohu a spoločnosť Abt to dobre vie na základe skúseností počas rokov, čo je na trhu. Pre spoločnosť Abt Sportline je nesmierne dôležité podporovať motoršport v ladení motorov a tak dosahovať výborné výsledky. Čo sú príkladom aj úspechy ABT od r. 1999 v nemeckej súťaži DTM v ktorých získali hodnotenia. Najväčším úspechom je cena Laurenta Aielloha v DTM v sezóne 2002.

Tu ešte krátky výber z ostatného sortimentu úprav firmy Abt:

Značka: AUDI / Model: RS4 „AS400“
Značka: AUDI / Model: A3 „AS3“


Značka: AUDI / Model: A6 „AS6“
Značka: SEAT / Model: Altea


Značka: SEAT / Model: Leon
Značka: VWKompletná ponuka od firmy Abt je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg ABT 2005 – AUDI alebo VW si môžete kúpiť u nás len za 99,- Sk. Radi vám tieto zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalógy rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalógu

katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Abt Sportsline si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na úpravu Audi AS-trojky Sportback od Abta? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ABT Sportsline, tak navštívte našu podstránku:

ABT Sportsline tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Audi tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6318x    hodnotenie: 9/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt