support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi ABT Sportsline na Autosalóne Incheba 2009 v Bratislave logo vw

ABT Sportsline na Autosalóne Incheba 2009 v Bratislave

27.Apr.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

V dňoch 11-13.apríla sa v Maďarsku uskutočnila Budapest Tunning Show na ktorej sa zúčastnila aj tuningová firma sídliaca v nemeckom Kemptene, zaoberajúca sa tuningom prevažne áut značiek Audi, Volkswagen, Škoda či Seat a jej hlavným mottom je “Exkluzívne napriek konkurencii”. Jej meno je ABT Sportline a Maďarskú tuningovú šou prevalcovala svojimi novinkami v podaní „vytunených“ krásavcov z Bavorských automobiliek ABT Audi AS7, AS5 a Volkswagen Tiguan, vďaka ktorým zožala u návštevníkov veľký úspech. A toto trio zožalo úspech na ďalšej veľkej auto show východnej Európy: na Autosalóne v Bratislave v areáli Incheba.

ABT Sportsline volkswagen vw tiguan


Volkswagen Tiquan je jedným z najlákavejších krásavcov medzi kompaktnými SUV-čkami, špeciálne ak si ho zobrali do parády odborníci z Kemptenu. Tak ho prerobili na vozidlo pre každú okolnosť. Môžete ho využiť ako limuzínu v meste, alebo na rýchlu jazdu na diaľnici či prekonať ťažký terén niekde v prírode. Absolútny borec na cesty všetkých druhov je taktiež ABT Audi AS7. Aj tento veľký bratranec VW Tiquana pôsobivo dokazuje, že firma ABT Sportline si vie nájsť cestu pre „všestrannosť a športovosť“ akú trieda SUV naozaj potrebuje.
Toto trio legitímnych potomkov legendárneho ABT „Urquattro“ uzatvára upravené Audi AS5. Po úprave z Allgäu-ského regiónu sa tento bohatý atlét bezproblémov postaví na cestu a dokáže ukázať, že má stále k dispozícii nejakú rezervu vo výkone.

ABT Sportsline Audi as5


Všetky výrobky od firmy Abt Sportsline si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Spoločnosť Abt Sportsline – „Budúcnosť s tradíciou“. Cez 40 rokov skúseností v motor-športe a tuningu ako aj v inovatívnych riešeniach a vývojoch vytvára Abt Sportsline poprednú spoločnosť na svete pre autá značky AUDI, VW, Škoda a SEAT. Motto celej spoločnosti znie: “Exkluzívne napriek konkurencii”. Každým rokom opúšťa stredisko Kempten zhruba 2000 upravených áut. Stredisko Kempten je aj domov úspešného DTM tímu. Abt Sportline je stredobodom pozornosti kôli technickej spôsobilosti a vyspelosti. “Časom sme sa rozvíjali k pravému vyrobcovi áut. V Kemptene máme vybavenie vyrábať autá”. hovorí pán Hans-Jurgen Abt.

Od počítačovej realizácií cez CAD systém, kde sa navrhujú rôzne súčiastky sa celá výroba môže udiať v spoločnosti Abt Sportsline. Vysoko-kvalifikovaní spolupracovníci, inžinieri a ostatní zamestnanci boli zvyknutí pracovať náročným požiadavkám a tým rástla kvalita a produktivita, čím bolo dôležité pre každého zo zákazníkov. Ladenie motora zohráva veľkú úlohu a spoločnosť Abt to dobre vie na základe skúseností počas rokov, čo je na trhu. Pre spoločnosť Abt Sportline je nesmierne dôležité podporovať motoršport v ladení motorov a tak dosahovať výborné výsledky. Čo sú príkladom aj úspechy ABT od r. 1999 v nemeckej súťaži DTM v ktorých získali hodnotenia. Najväčším úspechom je cena Laurenta Aielloha v DTM v sezóne 2002.

Tu ešte krátky výber z ostatného sortimentu úprav firmy Abt:

Značka: AUDI / Model: RS4 „AS400“
Značka: AUDI / Model: A3 „AS3“


Značka: AUDI / Model: A6 „AS6“
Značka: SEAT / Model: Altea


Značka: SEAT / Model: Leon
Značka: VWČo poviete na úpravy áut od nemeckého tunera ABT Sportsline ?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ABT Sportsline, tak navštívte našu podstránku:

ABT Sportsline tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Volkswagen tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Tomáš Porubský
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7429x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt