support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi ABT Sportsline Audi TT Roadster – letný vietor z Nemecka. logo audi

ABT Sportsline Audi TT Roadster – letný vietor z Nemecka.

21.Aug.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Audi TT-R Abt Sportsline
Leto je v plnom prúde a taktiež úpravcovia nelenia s úpravami kabrioletov. Nové Audi TT Roadster ešte s neokukanými tvarmi si zobrala nemecká firmička Abt a posunula hranicu krásy tohto kabrioletu ešte ďalej.

Dizajnérovi z Abt zrejme chýbala dynamickosť pri novom Audi TT a preto celá úprava pridáva na dynamike vozu. Začalo sa predným nárazníkom ktorý opticky posúva auto ešte nižšie k zemi vďaka podnárazniku, taktiež boli upravené diery a hmlovky. Na záver bola upravená mriežka a pridaný znak Abt do masky.

Pokračovalo sa prahmi ktoré pridávajú aute agresivitu a dynamickosť. Zadný nárazník vychádza z pôvodného no u Abt mu pridali funkčný difúzor a na každú vetvu výfuku prišla duplexová chrómová koncovka. Na záver prišlo krídlo ktoré nie je len na okrasu ale je aj funkčné.

Keď bolo všetko hotové na auto poputovala farba. Pre mnohých obyčajná biela, ale hodí sa tam nesmierne! S kombináciou čierneho interiéru a čiernej masky je to ohromujúce.

Audi TT-R Abt Sportsline
Samozrejme nezabudlo sa ani na kolesá. Tie sú z ponuky Abt jedná sa o typy AR 19 alebo AR 20. Celkom prekvapujúci je rozmer a to je 19 respektíve 20 palcov.

Kto by mal záujem zveriť motor do rúk Abt neostane odmietnutý. V ponuke je mnoho typov ako zvýšiť výkon či sa jedná o štandardnejší štvorvalec o objeme 2.0 T-FSI alebo o nabrúsenú verziu 3.2liter šesťvalec FSI. Pokiaľ sa jedná o dvojliter, jeho výkon môže byť zvýšený z štandardných 147kW (200 koní) na 177kW (240 koní) alebo až na 221kW (300 koní), ak je to 3.2 liter jeho výkon môže byt upravený až na hranicu 262kw (355 koní). S týmto výkonom dokáže Audi TT vystreliť z nula na sto za približne 5 sekúnd. Preto Abt posilnilo aj brzdy a to výmenou kotúča za nový o veľkosti 380x34 mm.

Čo sa týka úprav je to všetko. Abt stvorilo elegantné dynamické auto ktoré vám ponúkne či už skvelý vzhľad ale aj výkon na úrovni.

Cena úpravy sa dozviete priamo u Abt na požiadanie alebo u oficiálnych predajcov.Fotogaléria Audi TT-R od nemeckého úpravcu ABT:


Všetky výrobky od firmy Abt Sportsline si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Spoločnosť Abt Sportsline – „Budúcnosť s tradíciou“. Cez 40 rokov skúseností v motor-športe a tuningu ako aj v inovatívnych riešeniach a vývojoch vytvára Abt Sportsline poprednú spoločnosť na svete pre autá značky AUDI, VW, Škoda a SEAT. Motto celej spoločnosti znie: “Exkluzívne napriek konkurencii”. Každým rokom opúšťa stredisko Kempten zhruba 2000 upravených áut. Stredisko Kempten je aj domov úspešného DTM tímu. Abt Sportline je stredobodom pozornosti kôli technickej spôsobilosti a vyspelosti. “Časom sme sa rozvíjali k pravému vyrobcovi áut. V Kemptene máme vybavenie vyrábať autá”. hovorí pán Hans-Jurgen Abt.

Od počítačovej realizácií cez CAD systém, kde sa navrhujú rôzne súčiastky sa celá výroba môže udiať v spoločnosti Abt Sportsline. Vysoko-kvalifikovaní spolupracovníci, inžinieri a ostatní zamestnanci boli zvyknutí pracovať náročným požiadavkám a tým rástla kvalita a produktivita, čím bolo dôležité pre každého zo zákazníkov. Ladenie motora zohráva veľkú úlohu a spoločnosť Abt to dobre vie na základe skúseností počas rokov, čo je na trhu. Pre spoločnosť Abt Sportline je nesmierne dôležité podporovať motoršport v ladení motorov a tak dosahovať výborné výsledky. Čo sú príkladom aj úspechy ABT od r. 1999 v nemeckej súťaži DTM v ktorých získali hodnotenia. Najväčším úspechom je cena Laurenta Aielloha v DTM v sezóne 2002.

Tu ešte krátky výber z ostatného sortimentu úprav firmy Abt:

Značka: AUDI / Model: RS4 „AS400“
Značka: AUDI / Model: A3 „AS3“


Značka: AUDI / Model: A6 „AS6“
Značka: SEAT / Model: Altea


Značka: SEAT / Model: Leon
Značka: VWKompletná ponuka od firmy Abt je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg ABT 2005 – AUDI alebo VW si môžete kúpiť u nás len za 99,- Sk. Radi vám tieto zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalógy rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalógu

katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Abt Sportsline si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo poviete na úpravu Audi TT roadster od renomovaného úpravcu ABT Sportsline z Nemecka? Nech sa páči, hlasujte:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ABT Sportsline, tak navštívte našu podstránku:

ABT Sportsline tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Audi tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matúš Babinec
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6024x    hodnotenie: 19/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt