support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Pakfeifer a jeho Toyota Starlet logo

Pakfeifer a jeho Toyota Starlet

08.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Toyota patrí medzi najznámejšie značky na celom svete. Vyznačuje sa kvalitnými výrobkami nielen v automobilovom priemysle. Viete o tom, že Toyota vyrába aj šijacie stroje? :) O nich samozrejme písať nebudeme, ale o Toyote Starlet (typ: P8) a úpravami od rakúskeho Pakfeifera. Všetky automobily značky Toyota patria medzi najspoľahlivejšie na celom svete. Spoločnosť Pakfeifer stavia na japonské značky, a dobre vie aj prečo. Spoľahlivosť, kvalita a pekný dizajn sú prívlastkami takmer všetkých japonských značiek, ktoré prechádzajú úpravami od Pakfeifer Tuning.

Pri pohľade na upravený Starlet a originál „sériovku“ je badateľný rozdiel hlavne z predného pohľadu na auto. Agresívny dizajn predného nárazníka pre tohto „japonca“ je výstižný a celkom mu to sluší. Vzduchové otvory sú chránené z vnútra hliníkovou mriežkou. To isté platí aj pre masku, a dokonca mriežka je aj na trojuholníkových otvoroch na prednej kapote. Malé mračítka na predných svetlách sú už len jemným doplnkom prednej časti auta, ktorá pôsobí skutočne dravo. Pohľad z boku na auto sa nejako od originálu oveľa neodlišuje, ale i tak sú poznať rozdiely. Bočné prahy nie sú „deravé“ kôli prívodu resp. odtoku vzduchu. Sú v kuse celé a jednoduché. Hoci sa na prvý pohľad nezdá, ale plnia svoj účel aerodynamiky. Ak sa očkom budeme presúvať smerom dozadu, zbadáme masívny zadný nárazník s dvoma okrúhlymi prídavnými koncovými hmlovými svetlami. Spodok nárazníka je tvarovaný na odtok vzduchu od podvozka aj pomocou dvomi vertikálnymi lištami. Tento nárazník je dobre konštrukčne riešený, a je ďalšou výbornou pomôckou pri aerodynamike spodnej časti auta. O stabilitu zadnej časti auta sa stará aj prítlačné strešné krídlo. Môže dokonca slúžiť aj ako malé clonítko proti slnečným lúčom, ktoré v lete intenzívne vnikajú aj do zadnej časti interiéru auta :-). Prítlačné krídlo je riešené vkusne, a korešponduje s tvarom celého auta.

Prvé obrázky upraveného Starletu nájdete v našej galérii:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- mračítka na predné svetlá: 1.296,-Sk / sada (2 ks)
- predná maska bez loga a s mriežkou: 4.968,-Sk / ks
- predný nárazník s mriežkami: 14.256,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce: 8.208,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník s mriežkami: 13.392,-Sk / ks
- zadné strešné krídlo: 6.480,-Sk / ks
- zadné prídavné hmlové svetlá: 2.628,-Sk / sada (2 ks)


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Pakfeifer sa pohybujú okolo 10 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Kompletný cenník výrobkov od firmy Pakfeifer si stiahnite tu

preview
download
[ 332 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.

Všetky spojlery od firmy Pakfeifer si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Pakfeifer sa už vyše 30 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. Firma sídli vo Viedni, teda hlavnom meste Rakúska. Bola založená v roku 1972. V jej ponuke nájdete spojlery, ktoré máloktorý úpravca dodáva a to najmä pre japonské značky. Má v ponuke napríklad extrémne nárazníky na autá značiek HONDA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, SUBARU, SUZUKI a TOYOTA. Nezabúda však ani na väčšinu značiek európskej produkcie, okrem iných napríklad AUDI, CITROEN, OPEL, PEUGEOT a VW. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda bodykity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Firma Pakfeifer je zatiaľ špecialistom iba na zovňajšok auta. Ich úpravy sa teda týkajú najmä športových nárazníkov, spojlerov, masiek, prahov, krídiel, líšt, kapôt, nasávačov, výdychov a množstva iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).


Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: HONDA / Model: Civic Coupe / Typ: EJ1-2
Značka: HONDA / Model: CRX Targa / Typ: EG2-EH6


Značka: HONDA / Model: Prelude / Typ: BB1-2-3
Značka: MAZDA / Model: 323 / Typ: FBJ


Značka: MAZDA / Model: MX3
Značka: MISTUBISHI / Model: Eclipse


Značka: NISSAN / Model: 300 ZX
Značka: TOYOTA / Model: Celica / Typ: T20
Značka: VW / Model: Golf 4

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Výrobky od firmy Pakfeifer si môžete kúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na prestavbu Starleta od Pakfeifera? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácií k výrobcovi a rozumiete nemčine alebo angličtine tak mrknite aj stránky nášho partnera:

PAKFEIFER


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom firmy Pakfeifer vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Slavomír Majerník
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Peter Kuttner

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9063x    hodnotenie: 1.8/5, 12 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt