support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ochrana Ochrana laku a karosérie auta vďaka ochranným páskam od Tesa Auto logo samolepky

Ochrana laku a karosérie auta vďaka ochranným páskam od Tesa Auto

10.Sep.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Zistenie, že karoséria nášho auta „dostala na frak“ v podobe oderkov, škrabancov a iných neduhov, nie je príjemné ani pre jedného z nás. Každý jeden majiteľ auta túži po peknom laku svojho auta, túži ho mať po celý čas pekný a nepoškodený. Existuje viacero možností, ako si svoj lak uchrániť pred vonkajšími vplyvmi, no je veľmi dôležité vybrať si tú správnu a najmä účinnú možnosť. Predstavujeme vám preto ochranné pásky od nemeckého výrobcu Tesa Auto.

Tesa predstavuje názov nemeckého výrobcu lepiacich ochranných pások, ktoré slúžia nielen na ochranu takmer akéhokoľvek povrchu, ale taktiež slúžia na upevnenie najrôznejších častí a prvkov.

Firma Tesa Auto sa angažuje vo viacerých priemyselných odvetviach od automobilového sveta cez umeleckú sféru (koncerty), elektroniku, solárny priemysel, až po kancelárske prostredie. Súčasťou firmy Tesa je automobilové odvetvie Tesa Auto, ktorého portfólio obsahuje všetky potrebné produkty na ochranu laku a jeho prevenciu proti poškodeniu. Filozofia celej firmy je založená na lepiacich páskach vyrobených z odolných materiálov, ktorých primárna úloha je Chrániť, Upevniť a Opraviť.

ochranné oterové samolepiace izolačné pásky - ochrana auta

Portfólio výrobkov ako ochranné pásky či samolepky firmy Tesa Auto, je rozdelené do týchto troch hlavných skupín:

CHRÁNIŤ (PROTECT)


Ide o kompletnú neviditeľnú starostlivosť o lak vášho auta a to aplikáciou priamo na auto – Anti Scratch alebo aplikáciou na parkovacie priestory – Anti Shock.

preview
katalog
Objednať
Priesvitná páska pre ochranu spätných zrkadiel a hrán dverí Tesa Auto Anti Scratch Door&Mirror – TA 59931 NOVINKA!!! – neviditeľný pomocník v boji proti poškodeniu karosérie vplyvom škrabancov, korózie, lietajúcich kamienkov, atď. Slúži na ochranu spätných zrkadiel a hrán dverí – ľahko sa aplikuje, odoláva UV žiareniu, vode a chemickým látkam, je priesvitná, nežltne a dá sa pohodlne umývať aj v autoumyvárňach, ako aj vysokotlakovými čističmi. Dostupná veľkosť (2x) 15 x 2 cm.
11,90€ / sada

preview
katalog
Objednať
Priesvitná páska pre ochranu nárazníkov a blatníkov Tesa Auto Anti Scratch Front&Back – TA 59932 NOVINKA!!! - neviditeľný pomocník v boji proti poškodeniu karosérie vplyvom škrabancov, korózie, lietajúcich kamienkov, atď. Slúži na ochranu nárazníkov a blatníkov – ľahko sa aplikuje, odoláva UV žiareniu, vode a chemickým látkam, je priesvitná, nežltne a dá sa pohodlne umývať aj v autoumyvárňach, ako aj vysokotlakovými čističmi. Rozmery: (2x) 24 x 5 cm.
14,90€ / sada

preview
katalog
Objednať
Univerzálna páska pre ochranu vložiek kľučiek dverí, blatníkov a nárazníkov Tesa Auto Anti Scratch Uni S – TA 59933 NOVINKA!!! - neviditeľný pomocník v boji proti poškodeniu karosérie vplyvom škrabancov, korózie, lietajúcich kamienkov, atď. Slúži na ochranu vložiek kľučiek dverí, blatníkov a nárazníkov – ľahko sa aplikuje, odoláva UV žiareniu, vode a chemickým látkam, je priesvitná, nežltne a dá sa pohodlne umývať aj v autoumyvárňach, ako aj vysokotlakovými čističmi. Dostupná veľkosť S: (2x) 15 x 10cm.
14,90€ / sada

preview
katalog
Objednať
Univerzálna páska pre ochranu líšt batožinového priestoru, stúpačiek a okrajových hrán kapôt Tesa Auto Anti Scratch Uni XL – TA 59934 NOVINKA!!! - neviditeľný pomocník v boji proti poškodeniu karosérie vplyvom škrabancov, korózie, lietajúcich kamienkov, atď. Slúži na ochranu líšt batožinového priestoru, stúpačiek a okrajových hrán kapôt – ľahko sa aplikuje, odoláva UV žiareniu, vode a chemickým látkam, je priesvitná, nežltne a dá sa pohodlne umývať aj v autoumyvárňach, ako aj vysokotlakovými čističmi.
Dostupná veľkosť XL: 120 x 9,5 cm.
22,90€ / ks

preview
katalog
Objednať
Samolepiaca páska pre ochranu laku pred nárazmi, oškretím, či iným poškodením Tesa Auto Anti Shock Flexible – TA 59942 NOVINKA!!! – samolepiace pásky, resp. podložky slúžiace na ochranu laku pred nárazmi, oškretím, či iným poškodením. Dá sa nalepiť na takmer každý druh povrchu vo vašej garáži či parkovacom prístrešku. Je určená na rovné aj zaoblené povrchy, zvýrazňuje kritické miesta, vyznačuje sa silnou priľnavosťou a pomáha taktiež pri navigácii pri parkovaní. Má výrazný bielo-červený prúžkovaný dizajn. Rozmery: 40 x 30 cm.
15,90€ / ks

preview
katalog
Objednať
Samolepiaca páska pre ochranu laku dverí pred nárazmi, oškretím, či iným poškodením Tesa Auto Anti Shock Door – TA 59943 NOVINKA!!! - samolepiace pásky, resp. podložky slúžiace na ochranu laku dverí pred nárazmi, oškretím, či iným poškodením. Dá sa nalepiť na takmer každý druh povrchu vo vašej garáži či parkovacom prístrešku. Je určená na rovné povrchy, zvýrazňuje kritické miesta, vyznačuje sa silnou priľnavosťou a pomáha taktiež pri navigácií pri parkovaní. Má výrazný bielo-červený prúžkovaný dizajn. Rozmery: (2x) 50 x 15 cm.
18,90€ / sada


UPEVNIŤ (FIX)


Produkty z rady Upevniť slúžia na bezpečnú fixáciu pohyblivých predmetov v aute, ako sú napríklad mobilné telefóny, GPS zariadenia, lekárničky, atď.

preview
katalog
Objednať
Protišmykové podložky na upevnenie predmetov Tesa Auto Mounting Pads – TA 59951 NOVINKA!!! – ide o trvalé protišmykové podložky, ktoré slúžia na upevnenie predmetov ako sú stojany na mobilné telefóny či GPS zariadenia. Vyznačujú sa vysokou úrovňou adhézie, veľmi dobrou priľnavosťou na PP, PVC a ABS povrchy, odolnosťou do teploty 80 °C a absorpciou nárazov.Veľkosti v jednom balení: malé a veľké.
6,90€ / sada

preview
katalog
Objednať
Fixačná páska na fixáciu vecí, ktoré sa nachádzajú napríklad v kufri vášho auta, Tesa Auto Hook&Loop – TA 59952 NOVINKA!!! – páska slúži na fixáciu vecí, ktoré sa nachádzajú napríklad v kufri vášho auta ako lekárnička, či výstražný trojuholník. Pásku je možné pripevniť priamo ku koberčeku. Odolnosť voči teplotám od -30 do 60 °C.
Rozmery: 60 x 3,8 cm
10,90€ / ks


OPRAVIŤ (REPAIR)


Prioritnou funkciou lepiacich pások z tejto rady je oprava uvoľnených dielov, napríklad karosérie či oprava sťahovacej strechy vášho auta.

preview
katalog
Objednať
Univerzálna páska vhodná na všetky druhy krátkodobých opráv Tesa Auto Repair Universal Black – TA 59961 NOVINKA!!! – táto univerzálna páska je vhodná na všetky druhy krátkodobých opráv, napríklad uvoľnené diely karosérie, či potrhané textilné strechy. Odoláva počasiu.
Rozmery: (2x) 1000 x 5 cm.
6,90€ / sada

preview
katalog
Objednať
Ideálny pomocník pre krátkodobú opravu napr. prasknutého skla Tesa Auto Repair Transparent – TA 59962 NOVINKA!!! – je to ideálny pomocník v prípade prasknutého skla, či roztrhnutého plastového okna na sťahovacej streche. Odoláva vode, mazivám a zriedeným kyselinám, UV žiareniu a teplotám od -28 až do 65 °C.
Rozmery: 1000 x 4,8 cm.
6,90€ / ks

preview
katalog
Objednať
Extra silná hliníková páska pre krátkodobé opravy Tesa Auto Repair Alu – TA 59963 NOVINKA!!! – táto extra silná hliníková páska je určená na krátkodobé opravy vozidla, napríklad prekrytie poškriabaného laku, trhlín na karosérii, či výfukovom systéme. Odoláva teplotám až do 140 °C, ako aj vode, olejom a mazivám.
Rozmery: 1000 x 5 cm.
9,90€ / ks

preview
katalog
Objednať
Izolačné pásky (čierna + červená) pre ochranu a spájanie elektrických drôtov Tesa Auto Repair Insulating – TA 59964 NOVINKA!!! – spoľahlivý spôsob izolácie, ochrany a spájania elektrických drôtov vo vašom vozidle. Výrazne spomaľuje horenie, dobre sa tvaruje a chráni pred elektrickým napätím až do 6000 V.
Rozmery: (2x) 1000 x 1,5 cm.
3,90€ / sada


Aký je váš názor na tieto ochranné a bezpečnostné pásky od výrobcu TESA AUTO?


Viac informácií o ochrane auta Vám radi poskytneme. Ochranné a bezpečnostné doplnky pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

OCHRANA AUTA


Viac informácií k ochranným prvkom od výrobcu TESA AUTO nájdete na našej podstránke:

TESA tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky: Martin Cyprian a Slavomír Majerník
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 36764x    hodnotenie: 53/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt