support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Vertikálne novinky - ''LSD'' - dvere 2005

Vertikálne novinky - ''LSD'' - dvere 2005

10.Feb.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Montovanie mechanizmov pre otváranie dverí smerom nahor zaznamenalo najväčší boom v minulom roku, keď sa tieto mechanizmy začali hromadne montovať v západnej Európe. Najväčšiu zásluhu má na tom najmä nemecká firma LSD, patriaca do skupiny KW Automotive. Nebudem príliš preháňať v tvrdení, že sa bez tohoto mechanizmu nezaobišiel žiadny poriadny showcar. Mechanizmus je vyrábaný priamo v Nemecku a vďaka jednoduchému princípu sa rýchlo zväčšuje skupina automobilov, pre ktoré sú kompletné sady určené.

Tu Vám prikladáme pár obrázkov aktuálnych noviniek 2005 od LSD:


Najnovším prírastkom v tejto skupine je Smart Roadster a nový Mercedes Benz SLK. Spolu je to teda už 40 typov vozidiel európskej a sčasti ázijskej produkcie. Pri výrobe mechanizmov sa používajú špičkové materiály a technológie, aby vozidlo s namontovanou sadou LSD spĺňalo všetky bezpečnostné štandardy. Samozrejmosťou je certifikát TUV. Treba oceniť, že montáž nezaberie viac, než pár hodín a zaobídete sa pri nej bez zváračky, iba s minimom náradia. Dvere potom pri otváraní musíte najprv klasickým spôsobom pootvoriť o 25 stupňov a potom tlakom vyklopiť nahor. Aby sa to dalo zvládnuť jednou rukou a súčasne aby dvere nepadali, obsahuje mechanizmus i teleskopickú plynovú vzperu. Vďaka možnosti presného nastavenia medzných polôh sa nemôže stať, aby sa dvere vyklopili príliš dopredu, ani aby „spadli“ príliš nadol.

Ak by ste o praktickom prínose takejto úpravy akokoľvek pochybovali, faktom je, že vďaka nej urobíte exota aj z úplne obyčajného auta. Ak ste majiteľom niektorého z áut, ktoré sa nachádza v našej ponuke a katalógu firmy LSD a robíte si na to zálusk, pripravte si niečo medzi 60.000,-Sk a 65.000,- Sk za jeden systém (na dve dvere).

Našu kompletnú ponuku “LSD”-dverí nájdete tu:

Lsd


Kompletný sortiment výrobkov od firmy LSD-DOORS si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)LSD dvere si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na tieto mechanizmy otvárania dverí? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám cudzie jazyky nerobia veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky výrobcu, kde nájdete ďalšie informácie:

LSD DOORS


Viac informácií k tejto novinke ako aj aktuálnym cenám krídlových dverí LSD vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12136x    hodnotenie: 19/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt