support icon
English French German Italian Russian Spanish
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook


Porovnanie cien na Pricemania.sk
Partnerské weby:
TOPlist

logo svetla Predné svetlá s LED svietením DEVIL EYES a ANGEL EYES - svetlá značky TUNING-TEC logo led

Predné svetlá s LED svietením DEVIL EYES a ANGEL EYES - svetlá značky TUNING-TEC

25.Mar.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Spoločnosť Tuning-Tec sa už roky venuje výrobe a distribúcii tuningových svetlometov pre rôzne modely. Vďaka kvalitným predným a zadným svetlám získa vaše auto neobyčajný a štýlový vzhľad, ich inštalácia je veľmi jednoduchá a vynikajú svojou dizajnovou aj technickou prepracovanosťou. Ak hľadáte predné svetlá s „neónovým“ efektom, s LED denným svietením, alebo svetlomety s Angel Eyes, zo sortimentu tuning svetiel firmy Tuning-Tec si určite vyberiete!

Úprava predných a zadných svetiel, osvetlenia tabuľky s EČV, či inštalácia LED denného svietenia. To všetko sú veľmi obľúbené a jednoduché úpravy prinášajúce vášmu autu originálny štýl. V prípade spoločnosti Tuning-Tec ide o svetlá, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, pričom vás prekvapia svojím vkusným dizajnom. Svoje auto môžete vylepšiť prednými svetlometmi s integrovanými Angel Eyes, diódami pre denné svietenie, alebo s Tube Neon, čo je najmodernejšia kombinácia diód s neónovým pásikom. Prinášame vám kompletný prehľad tuningových svetiel od spoločnosti Tuning-Tec, ktorá v súčasnosti patrí medzi najväčších distribútorov týchto svetiel v strednej a východnej Európe.

Predné svetlomety s efektom Angel Eyes


Legendárne Angel Eyes v podaní „bavorákov“ pozná asi každý motorista. Ak chcete tento elegantný prvok dopriať aj svojmu autu, môžete siahnuť po svetlometoch Tuning-Tec s Angel Eyes krúžkami. Ich hlavnou výhodou je, že sú pripojené na parkovacie svetlá, takže svietia aj súčasne so stretávacími. Samotné krúžky Angel Eyes sú osvetľované vysoko svietivými diódami s dlhou životnosťou. Svietivosť stretávacích svetiel zas zlepšuje šošovka. Tieto svetlomety s Angel Eyes sú dostupné pre stovky rôznych modelov, okrem iného aj pre Škodu Fabia, Octavia a Octavia II, či väčšinu modelov Volkswagen. Ponuka týchto svetiel je mimoriadne široká.

Predné svetlá s diódami


Diódy sú dnes veľmi moderné, či už sa používajú za účelom denného svietenia alebo v prípade nahrádzania parkovacích svetiel. Druhú spomínanú možnosť ponúka aj spoločnosť Tuning-Tec. V jej sortimente sa nachádzajú moderne tvarované predné svetlomety s LED pásikmi rôznych tvarov, ktoré sú napojené na parkovacie svetlo. Svietia teda spolu so stretávacími svetlometmi počas jazdy a dodajú vášmu autu na atraktivite. K dispozícii sú svetlomety s čiernym alebo svetlým pozadím.

Predné svetlá s integrovaným denným svietením


V ponuke firmy Tuning-Tec nájdete svetlomety s moderným vzhľadom a integrovaným denným svietením, ktoré zabezpečujú kvalitné diódy zoradené do vkusného pásika. Vďaka týmto svetlometom s denným svietením vaše auto doslova omladne. K dispozícii sú rôzne tvary, vrátane možnosti vybrať si z čierneho, alebo svetlého pozadia svetlometov.

Predné svetlá Tube Neon


Úplnou novinkoupredné svetlá Tube Neon s neónovým efektom, o ktorý sa postarajú diódy v spolupráci s precízne spracovanými neónovými trubicami. Kombinácia týchto dvoch svetiel sa zapája namiesto „parkovačiek“, čím popri stretávacích svetlách vytvárajú veľmi zaujímavý efekt. Kombináciu neónových a LED svetiel nie je možné použiť ako denné svietenie.

Tuning-Tec ponúka širokú paletu štýlových zadných svetiel


O exkluzívny a štýlový vzhľad sa dokážu postarať aj správne zvolené zadné svetlá. Firma Tuning-Tec ponúka v tomto prípade viacero variantov, ktoré sú vyrábané pre väčšinu bežne dostupných modelov. Na výber sú zadné žiarovkové svetlá s decentnými úpravami a čírou optikou. Variácií zadných tuningových svetiel je však v tomto prípade oveľa viac. V sortimente Tuning-Tec nájdete tiež zadné svetlá s kombináciou žiaroviek a koncových LED svetiel, prípadné zadné združené svetlá vyhotovené iba z diód. Tie dodajú zadnej časti vášho auta štýlový a moderný vzhľad, nevraviac o väčšej energetickej úspore a podstatne dlhšej životnosti diód. Nepochybnou výhodou je teda aj bezúdržbová prevádzka.

Spoločnosť Tuning-Tec ale predstavila aj absolútnu novinku v podobe kombinácie zadných neónových svetiel s LED osvetlením. Ide o unikátnu kombináciu, kedy zadné koncové svetlá tvorí špeciálne upravený neón, kým zvyšok (smerovky, cúvacie svetlo, brzdové svetlo) je tvorený diódami. Zadné svetlá kombinujúce neón a LED sú v tomto segmente úplnou novinkou a zadnej časti vášho auta dodajú punc exkluzivity.

Tuningové predné a zadné svetlá predstavujú kvalitné výrobky, ktorými jednoduchým spôsobom dodáte vášmu autu moderný a originálny vzhľad. Svetlá Tuning-Tec v sebe spájajú viacero výhod. Okrem kvalitných materiálov a vysokej úrovne dielenského pracovania je výhodou aj jednoduchá inštalácia, ktorú zvládne aj priemerne šikovný „domáci majster“. Tieto tuningové svetlá sú navyše dodávané v kompletnom balení so všetkým príslušenstvom pre správnu montáž a rovnako v balení nájdete aj potrebné žiarovky. K sade teda už nie je potrebné nič dodatočne kupovať. Stačí si teda kúpiť originálne tuningové svetlá Tuning-Tec, rozbaliť, nainštalovať a užívať si perfektné svetelné vlastnosti a štýlový vzhľad. Výrobca myslel samozrejme aj na platnú legislatívu, všetky svetlá sú plne homologizované, schválené a opatrené značkou E.

Hlavné VÝHODY predných a zadných svetiel Tuning-Tec :
- výnimočné spracovanie
- vyrobené z kvalitných materiálov
- dostupné pre rôzne modely
- rôzne varianty predných a zadných svetiel
- dodajú vášmu autu originálny vzhľad
- najmodernejšia kombinácia neónu a LED diód
- jednoduchá inštalácia
- svetlá sú opatrené žiarovkami, nie je potrebné nič dokupovať
- plne homologizované a schválené pre použitie v premávke


Predné tuningové svetlá Angel Eyes od Tuning-Tec


tuningové svetlá predné svetlomety angel eyes ledky tuning tec

Predné tuningové svetlá Devil Eyes od Tuning-Tec


tuningové svetlá predné svetlomety devil eyes ledky tuning tec

Zadné LED tuningové svetlá od Tuning-Tec


tuningové zadné led svetlá ledky tuning tec

Tuningové svetlá od TUNING-TEC si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Nezaujala vás táto nová ponuka ? Nevadí, máme ešte pre vás Výpredaj svetiel...
výpredaj tuningové svetlá

::: *** V Ý P R E D A J *** S V E T I E L *** ::: znížené ceny !!!

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na tieto tuningové svetlá - predné svetlá Angel a Devil Eyes a zadné LED svetlá od Tuning-Tec ? Hlasujte tu:


Viac informácií k týmto tuningovým svetlám Vám radi poskytneme. Tuningové svetlá nájdete v zozname našich článkov tu:

TUNINGOVÉ SVETLÁ


Viac o výrobkoch firmy TUNING-TEC nájdete na našej podstránke tu:

TUNING-TEC


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 37565x    hodnotenie: 2.1/5, 14 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt