support icon
English French German Italian Russian Spanish
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook


Porovnanie cien na Pricemania.sk
Partnerské weby:
TOPlist

logo klaksony-sireny Sirény a fanfáry Stebel: ozvučte svoje auto ako profesionál! logo klaksony-sireny

Sirény a fanfáry Stebel: ozvučte svoje auto ako profesionál!

07.Jun.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nová rada sirén Stebel prichádza s viacerými výhodami, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší motoristi. Sirény majú kompaktné rozmery a sú absolútne bezkonkurenčné z pohľadu šetrenia priestorom. Poskytujú navyše výborné akustické výkony. To všetko má pri sirénach na svedomí prepracovaný systém vzduchových trysiek. Kvalitné sú však aj ostatné ich produkty.

Sériový klaksón môže väčšine motoristov stačiť, čo však v prípade, ak chcete niečo viac a z akýchkoľvek dôvodov hľadáte spôsob ako lepšie ozvučiť vaše auto? Vtedy môžete siahnuť po profesionálnych sirénach a fanfárach, ktoré sú určené pre použitie v motorových vozidlách. Fanfáry sú obľúbené predovšetkým u majiteľov nákladných vozidiel, sirény naopak sú nevyhnutnou súčasťou vozidiel s právom prednostnej jazdy. Pred otázkou, po akej siréne, či fanfáram siahnuť, stoja väčšinou profesionálni šoféri alebo prevádzkovatelia služieb súvisiacich s dopravnou obsluhou, či rôznymi mimoriadnymi činnosťami. Vďaka sirénam či fanfáram vás už nikto na ceste určite neprehliadne.

Popredným výrobcom v tomto segmente je spoločnosť Stebel, ktorá sa už dlhé roky venuje klaksónom, sirénam a fanfáram. Tieto sirény si nachádzajú použitie v záchranárskych vozidlách, policajných autách, kamiónoch či pracovných strojoch. Moderné zvukové zariadenia už dnes nezaberajú veľa miesta a ich inštalácia nie je vôbec zložitá. Do ponuky sirén a fanfár pribudlo zopár nových kúskov, ktoré môžu byť zaujímavé nielen pre profesionálnych šoférov, ale aj tunerov, ktorí chcú na zraze zaujať.

Fanfáry Stebel so vzduchovým kompresorom


Podstatnú časť sortimentu spoločnosti Stebel tvoria fanfáry poháňané vzduchovým kompresorom. ten je samozrejme už súčasťou sady a samotná inštalácia tohto akustického zariadenia nie je vôbec zložitá. V ponuke nájdete 2- a 3-trubkové fanfáry, ktoré sú vhodné na inštaláciu do väčšiny bežných vozidiel. Je to práve vďaka ich modernému vzhľadu a prevedeniu, celé zariadenie sa môže pochváliť kompaktnými rozmermi. Samotné fanfáry majú navyše atraktívne chrómové prevedenie. Okrem toho, že sa postarajú o poriadny zvuk, sú teda aj štýlovou ozdobou.

Sirény Stebel s extra dlhou životnosťou


Vysokým stupňom technickej prepracovanosti sa vyznačujú aj sirény Stebel, ktoré ponúkajú ohromujúci akustický výkon až 139 dB. Ide o dvojtónové sirény, ktoré sa dajú veľmi jednoducho nainštalovať vďaka svojmu jednobodovému upevňovaciemu systému. Zvukový výstup má mimoriadnu kvalitu vďaka kvalitne spracovanému systému vzduchových trysiek. Sirény Stebel sú vhodné pre viditeľné ale aj skryté inštalácie, samotná siréna má minimalistické rozmery, takže nevyžaduje veľa priestoru. Vhodné sú aj pre motocykle. Výrobca sľubuje výdrž viac než 50 000 kontinuálnych cyklov. Pri výrobe týchto sirén využíva spoločnosť viacero vlastných patentov a nechýba im ani homologizácia. V balení je dodávané aj 12V relé.

Hlavné výhody klaksónov, sirén a fanfár Stebel:
- Výborný akustický doplnok
- Vhodné pre profesionálne použitie
- Kvalitné spracovanie
- Kompaktné prevedenie
- Dostatočné hlasný tón
- Homologizácia


sirena sireny klakson klaksony fanfary autoalarmy stebel

Tieto kvalitné sirény, klaksóny a fanfáry od firmy STEBEL si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj v našom eshope:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Využívate vo vašom vozidle doplnkovú sirénu alebo klaksón ? Hlasujte tu:


Viac informácií k sirénam, klaksónom a fanfáram vám radi poskytneme. Zoznam článkov nájdete tu:

SIRÉNY, FANFÁRY, KLAKSÓNY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 4917x    hodnotenie: 2.6/5, 11 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt