support icon
English French German Italian Russian Spanish
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook


Porovnanie cien na Pricemania.sk
Partnerské weby:
TOPlist

logo nissan Nissan Juke Nismo od Senner Tuning: nabrúsený crossover logo nissan

Nissan Juke Nismo od Senner Tuning: nabrúsený crossover

24.Oct.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Keď automobilka Nissan uvádzala v roku 2010 na trh novinku s názvom Juke, len málokto by predpovedal, aký úspech tento crossover zožne. Skeptické a spýtavé pohľady motoristickej verejnosti neboli spôsobené iba zaujímavým názvom, ale predovšetkým netradičným vzhľadom, ktorý pripomína všeličo, len nie dynamicky pôsobiace auto na veľkých kolesách. Aj napriek tomu sa do dnešného dňa predalo viac než 350 tisíc kusov tohto modelu. Netrvalo dlho a na trhu sa objavila aj ostrá verzia s označením Nismo. Stala sa zároveň základom pre úpravy nemeckej spoločnosti Senner Tuning.

Športová verzia modelu Juke ponúka výkon takmer 200 koní, 18 palcové kolesá a od svojich ostatných súkmeňovcov sa odlišuje aj stylingovým paketom. To, že sedíte v športovej verzii modlu spoznáte aj podľa sedadiel so zvýrazneným bočným vedením. V kokpite sú zároveň ďalšie športové doplnky, ktoré vo vás budú evokovať pocit, že sedíte v celkom neobyčajnom aute. Ak by vám to nestačilo, siahnuť môžete po najnovšom pakete od Senner Tuning, ktorá snahy divízie Nismo vhodným spôsobom dopĺňa.

V Senner Tuning sa zamerali na výkon modelu Juke Nismo


Nissan Juke Nismo od Senner Tuning sa predvádza čierno-červenou kombináciou jednotlivých prvkov. Za pozornosť stoja výrazné čierne disky Barracuda Tzunamee v lesklom prevedení. Kolesám s priemerom 20 palcov nechýba poriadne obutie v podobe športových pneumatík Vredestein Ultrac Sessanta. Na prvý pohľad je viditeľné aj zníženie svetlej výšky o 35 mm, ktoré majú na svedomí nové pružiny. Samozrejmosťou boli aj zmeny pod prednou kapotou.

Pohon Nissanu Juke Nismo zabezpečuje prepĺňaný štvorvalec 1.6 DIG, ktorý sa v Senner Tuning dočkal posilnenia. Po úpravách sa z neho podarilo vydolovať maximálny výkon 225 koní a krútiaci moment 275 Nm. Juke Nismo za to môže vďačiť predovšetkým softvérovým úpravám pohonnej jednotky a športovému vzduchovému filtru. Nová je aj výfuková sústava zakončená výraznými koncovkami s rozmermi 130x105 mm.

Na vzhľade Nissanu Juke Nismo sa zmenilo iba pár drobností


V Senner Tuning sa myslelo aj na kozmetické detaily, vymenené sú žiarovky v svetlách a pribudlo LED denné svietenie. O osvetlenie zadnej tabuľky s EČV sa taktiež starajú diódy. Výraznejších stylingových zmien sa však Nissan Juke Nismo nedočkal, čo však vzhľadom k originálnym modifikáciám od športovej divízie vôbec neprekáža...

nissan juke nismo senner tuning

nissan juke nismo senner tuning

nissan juke nismo senner tuning

nissan juke nismo senner tuning

nissan juke nismo senner tuning

nissan juke nismo senner tuning

nissan juke nismo senner tuning

senner tuning logo

SENNER TUNING


Nemecká firma Senner Tuning bola založená v roku 2002 a od tej doby sa špecializuje na kvalitné úpravy automobilov rôznych značiek, pričom ich záber je vskutku široký. Firma sa venuje najmä individuálnym úpravám a od svojho vzniku spravila obrovský pokrok, v súčasnosti sa chce prebojovať medzi európsku špičku v rámci svojho segmentu. Ich úpravy by sme mohli charakterizovať ako decentné avšak veľmi účinné, tvorcovia obvykle hľadajú harmonické spojenie vysokého výkonu, a atraktívneho vzhľadu s požiadavkami zákazníka.

Aký máte názor na celkový vzhľad Nissan JUKE Nismo od Senner Tuning ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Senner Tuning, tak navštívte našu podstránku:

SENNER TUNING


Viac informácií k možným úpravám áut značky NISSAN vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

NISSAN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 2683x    hodnotenie: 1/5, 2 hodnotenia


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt