support icon
English French German Italian Russian Spanish
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook


Porovnanie cien na Pricemania.sk
Partnerské weby:
TOPlist

logo mobily Luxusný iPhone 5 so zlatými krytmi – exkluzívny mobilný telefón (smartfón) v špeciálnej edícii od Mansory logo mobily

Luxusný iPhone 5 so zlatými krytmi – exkluzívny mobilný telefón (smartfón) v špeciálnej edícii od Mansory

24.Jul.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Svetoznámy úpravca vozidiel špecializujúci sa na drahé a exkluzívne kúsky predstavuje limitovanú edíciu smartfónu Apple iPhone 5. Tentoraz teda nebude reč o niektorom z ich špičkových vozidiel, ale o smartfóne, ktorý, tak ako všetko od Mansory, možno charakterizovať slovami luxus, exkluzivita a lesk. Toto všetko teda má Apple iPhone 5 zo špeciálnej limitovanej edície spoločnosti Mansory, na ktorej spolupracovala so šperkármi z Golden Dreams.

Mansory pripravilo luxusný Apple iPhone 5 so zlatými krytmi


Tuningová spoločnosť Mansory je obvykle spájaná s poriadne drahými a športovými modelmi. Pre svoje úpravy si radi vyberajú exkluzívne vozidlá, ktoré ozdobujú niekedy až extrémnym spôsobom. Ich portfólio ale rozhodne nie je nudné a nájdete v ňom také skvosty ako Bugatti Veyron, viacero modelov Lamborghini, Rolls Royce, Ferrari, či Aston Martin.

Náklonnosť k zlatým odleskom prejavili v tejto spoločnosti už pri viacerých projektoch. Rovnako je tomu aj pri špeciálnej limitovanej edícii Apple iPhone 5, ktorý sa v spolupráci so švajčiarskym výrobcom šperkov rozhodli ozdobiť zlatými krytmi. Takýto iPhone potom pre vás bude skvelou ozdobou, najmä, ak si potrpíte na štýl a exkluzivitu. Vyrobených totiž bude len 50 kusov a za tie si nechá Mansory samozrejme poriadne zaplatiť. Nepredbiehajme však a pozrime sa najprv na to, čo tento telefón ponúka.

Ak by sa vám Apple iPhone 5 zdal byť príliš obyčajný, môžete siahnuť po luxusnej novinke od Mansory. Keďže ide o limitovanú edíciu, nesmiete s výberom príliš otáľať. Vnútro upraveného telefónu zostáva rovnaké, no od ostatných majiteľov tohto smartfónu vás spoľahlivo odlíšia práve vonkajšie kryty, ktoré sú spracované naozaj precízne. Bočná aj zadná strana je pokrytá pravým 24-karátovým zlatom, čo dodáva tomuto telefónu na exkluzivite. Telefón je okrem zlata zdobený jemným gravírovaním, nechýba logo úpravcu a bonusom je aj poradové číslo telefónu v rámci tejto edície. Keďže v spoločnosti Mansory nemajú mnoho skúseností s opracovávaním zlata, spolupracujú pri výrobe týchto telefónov s firmou Golden Dreams.

Zo strany spoločnosti Mansory je tento počin malým vybočením od ich obvyklých kreácií. Osloviť má predovšetkým ich súčasných klientov, ktorí túžia po luxuse a exkluzívnych veciach. Dodajme už len, že na kúpu zlatého iPhone 5 si treba pripraviť 4 900 eur.

Vhodné aj ako DARČEK pre Vašich najbližších :-)

luxusný mobilný telefón smartfón smartphone apple iphone 5 gold zlaté kryty limitovaná špeciálna edícia mansory

Tento luxusný mobilný telefón (smartfón) Apple iPhone 5 so zlatými krytmi od MANSORY si môžete objednať tu:

katalog
Luxusný smartfón Apple iPhone 5 so zlatými krytmi od MANSORY za 4.900,-€ /ksAko sa Vám pozdáva tento luxusný Apple iPhone 5 so zlatými krytmi v špeciálnej edícii od MANSORY ? Hlasujte tu:


Viac informácií k luxusnému smartfónu Apple iPhone 5 v špeciálnej edícii od MANSORY Vám radi poskytneme. Články o mobilných telefónoch nájdete na našej podstránke:

MOBILNÉ TELEFÓNY, SMARTFÓNY


Ak sa chcete o firme Mansory a ich úpravách dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj naše podstránky:

MANSORY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky:Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 14080x    hodnotenie: 2.1/5, 7 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt