support icon
English French German Italian Russian Spanish
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook


Porovnanie cien na Pricemania.sk
Partnerské weby:
TOPlist

Značkové a luxusné modely áut a tuning darčeky značky AutoArt

Značkové a luxusné modely áut a tuning darčeky značky AutoArt

25.Nov.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Neviete, čo by ste svojim blízkym kúpili pod stromček? Máme pre vás jedno z riešení! Firma AutoArt z Nemecka, je dlhodobým výrobcom hlavne modelov áut a lietadiel. Do našej ponuky sme pre vás pripravili predovšetkým veľký počet modelov áut v mierkach 1:12, 1:18, 1:32, 1:43, 1:64 rôznych typov, prevedení a farieb. Vybrať si môžete autá nielen „do vitrínky“, ale aj ako funkčné modely (v mierkach 1:24 a 1:32) pre autodráhy, alebo ovládané diaľkovým ovládačom (RC – radio control). Samotné autodráhy ponúka taktiež firma AutoArt.

Autodráhy a patričné modely áut značky AutoArt:preview
Poďme k samotným modelom. Každý z vás má určite tajného favorita medzi továrenskými značkami, alebo poniektorí túžia po luxusnom aute a „nemôžu“ ho mať v garáži? Vyriešiť takýto problém sa dá alternatívou zakúpenia si modelu napr. Lamborghini, a ostatným (z vášho okolia), sa môžete pochváliť, že nedávno ste si kúpili super káru, a konečne sa vám „splnil“ celoživotný sen ;-) Nie, tieto slová nemusíte brať vážne, je len na vás, z akého uhla pohľadu sa na to budete pozerať. Je dosť pravdepodobné, že touto našou novinkou hlavne zaujmeme nadšencov modelov a zberateľov, avšak našim záujmom je presvedčiť aj tých, ktorí to ešte „neokúsili“ a núka sa im príležitosť to vyskúšať.

Racing (rely a pretekárske) modely áut značky AutoArt:Modely áut v mierkach 1:12, čiže môžme ako príklad zobrať taliansky „športiak“ Lamborghini Murcielago, ktorý v skutočných rozmeroch má dĺžku okolo 4,5m, by pri modeli v spomínanej mierke bola dĺžka pekných 37,5cm !!! . A to už je „obor“ medzi modelmi áut. Pre tých, ktorí zberajú najrozšírenejšiu mierku a to 1:43, pri ktorej by Lamborghini Murcielago malo dĺžku cca 10,5cm, je určite výhodnejšia cena.

Je nutné spomenúť modely áut, ktoré korešpondujú svojim vzhľadom a dizajnom éry 60-tych, 70-tych, 80-tych či 90-tych rokov. AutoArt nezabudol ani na fanúšikov ktorí majú v obľube zberať modely z plátien filmov napr. ako James Bond agent 007, Le Mans, Bullit, a pod. Séria týchto modelov sa nazýva Movie Collecion.

AutoArt v inom podobnom mene a to AutoArt Design, ako sme už spomínali, ponúka aj darčekové modely hodiniek v podobe brzdových kotúčov o priemere 4cm, taktiež samotné brzdové kotúče ako hodinky, prívesky – pružiny s perom, prívesky – zapaľovacie sviečky s perom, disky ako strúhadlá ceruziek,... AutoArt design sa špecializuje hlavne na výrobky kancelárskych potrieb, výrobky pre voľné chvíle, ale hlavne spĺňajú ozdobný charakter. Môžete si tak vyzdobiť kanceláriu, v ktorej pracujete; izbu, v ktorej bývate; interiér auta, v ktorom sa cítite tak dobre, alebo jednoducho potešiť rodinu, priateľa, či priateľku, kamarátov, známych a kolegov týmito skvelými a kvalitnými darčekmi. Rôzne kľúčenky s príveskom auta, vitrínky s príveskami, či podnosy na ktorých s veľkou pýchou budú stáť samotné modely.

Ideálne darčeky pre fanúšikov áut a tuningu od značky AutoArt:Pre tých, ktorí majú radi štýlové nástenné hodiny, AutoArt design má v ponuke aj túto alternatívu. Hodiny sú v prevedení brzdových kotúčov, a nielen ony! V ponuke sú aj zrkadlá, takže páni, ak vaše polovičky majú radi automobilizmus, tak výborným darčekom je aj nástenné zrkadlo! Pre tých, ktorí majú radi sychravé počasia, a dáždniky, aj pre tých sa vyrobilo pár typov modelov v skutočnej mierke 1:1 a to v prevedení disku a dáždnikov, samotných dáždnikov, a nakoniec miniatúrnych dáždnikov, taktiež buď v „mix“ prevedení alebo samostatné. Ako ďalšie kancelárske „kuriozitky“ tu nájdeme riadiacu páku s boxom ako pero, na konci ktorého je samozrejme rukoväť v podobe gule, ktorá sa dá odskrutkovať a pod ňou sa ukrýva strúhadlo na ceruzky! Skvelé, však?

Ako čítate, aj v samotných darčekoch sa môžu skrývať prekvapenia, ktoré zaručene potešia! V ponuke od AutoArt design sú isteže aj iné druhy a vymožnosti modelov.

Na svoje si prídu aj milovníci jednostopových vozidiel, hlavne skútrov. AutoArt pre nich pripravilo sériu skútrov v mierke 1:12. Táto mierka dokonale postačuje pre detaily daného skútra. Nielen že do detailov vidíte komponenty skútra, ale môžete sklápať napr. aj sedačku, otáčať kormidlom, otvárať odkladacie priestory, a pod.

AutoArt má naozaj pestrý výber modelov a tak vás nebudeme napínať, pripravili sme pre vás veľký výber modelov vo fotogalériách.

Využiť veľké modely áut môžete aj pri svojich prezentáciach vašich vytunovaných autách, napr. na zrazoch, výstavách a pod. Odstaviť vaše auto v mierke 1:1, vysadnúť z auta, vybrať z auta malý model (vernú kópiu vášho auta 1:1) samozrejme v menšej mierke (1:12, 1:24) položiť ho napr. na strechu či kapotu, a ostatní sa môžu len prizerať, ako tým „dvom“ to naozaj pristane ;-)

Apropo, čo tak si vyskúšať tunovanie na modeloch sériových áut? Určite to z vás poniektorí aj skúšali, ale máte vo svojej zbierke niektoré z týchto modelov? Nie? Tak nech sa páči, do našich galérií, ktoré sme pre vás pripravili pod týmto textom, a výber jednoznačne necháme na vás!

Ostatné galérie obrázkov modelov áut a tuning darčekov AutoArt nájdete tu:

AutoArt modely MOTORCYCLES - niektoré skútre vo formáte 1:12
AutoArt modely MOVIES - klasiky z filmov James Bond 007 a iné


AutoArt ACCESSORY - rôzne príslušenstvo k modelovým autám
AutoArt modely GATE - klasiky a nové śeriovky v rôznych formátoch


AutoArt modely MILLENNIUM - špeciálne autá v maxi formáte 1:18
AutoArt modely RADIO CONTROL - autá na elektr. ďiaľové ovládanie


AutoArt modely MAXI - rôzne známe autá v maxi formáte 1:18
AutoArt modely STANDARD - rôzne známe autá vo formáte 1:43


AutoArt modely MINI - rôzne známe autá v mini formáte 1:64
AutoArt séria 50th - rôzne doplnky na počesť 50.výročia Corvette


AutoArt model BMW E46 CLS - špeciálny model prepracovaný do detajlov
AutoArt model MAYBACH 57 - špeciálny model prepracovaný do detajlovTak čo poviete, je si z čoho vyberať, však? :-) Určite si v tomto pomerne veľkom výbere modelov áut a tuning darčekov AutoArt nájde každý to svoje pre seba alebo najbližších.

Pevne veríme, že sa táto tieto modely áut a tuning darčeky budú páčiť všetkým nadšencom motorizmu. Dodacie lehoty na tieto výrobky sa pohybujú okolo 10 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú u nás sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov).


Všetky modely áut a tuning darčeky si môžete kúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Kompletný cenník výrobkov od firmy AutoArt si môžete stiahnuť tu:

preview
download
[ 215 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Tieto modely áut a tuning darčeky AutoArt si môžete kúpiť aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na takéto modely a iné darčeky? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak sypete angličtinu z rukávu, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

AutoArt


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a akciám na tieto modely áut a tuning darčeky AutoArt vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 55319x    hodnotenie: 1.9/5, 116 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt